Не пропусти

Міський голова Віталій Луков провів особистий прийом громадян

17 серпня на офіційному прийомі у міського голови Віталія Лукова побувало 5 мешканців міста.

Під час прийому порушувались переважно житлово-побутові питання: отримати дозвіл на розширення балкону у багатоповерховому будинку, допомогти перенести газову трубу за балкон, подати позов до суду через неправомірне виселення з квартири, допомогти визначитись із керівником ОСББ.

Також, надходили скарги щодо неправомірної парковки у центральній частині міста та частого відключення світла (навіть при мінімальному прояві непогоди).

Усі звернення громадян були зафіксовані в картках особистого прийому. Частина відвідувачів отримала усні роз’яснення, іншим будуть надіслані письмові відповіді у визначені Законом терміни.

Нагадуємо! Прийом міського голови проводиться щочетверга з 08.00. Попередній запис – в Центрі надання адміністративних послуг (вул. Соборності, 14) з понеділка по середу з 08.00 до 17.00 або за телефоном (05134) 3-27-09.

Увага! Поспілкуватися з міським головою під час проведення особистого прийому можна і за допомогою Skype-зв’язку з персонального комп’ютера або смартфону: щочетверга з 8.00 до 10.00 за електронною адресою v.d.lukov@ukr.net.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6207

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*