Міський голова підтримує обдаровану молодь

27972151_969145873261436_8680559859224393070_n

22 січня вся Україна відзначала День Соборності України. З цієї нагоди в  нашому місті був оголошений міський учнівський конкурс анімаційних фільмів, який проходив під патронатом міського голови Віталія Лукова.

Всі учні, які працювали над створенням анімаційних фільмів, проявили креативність, оригінальність, нестандартний підхід до висвітлення історичних подій. За підсумками конкурсу Віталій Дмитрович дав обіцянку заохотити всіх учасників Конкурсу безкоштовною поїздкою до м. Южноукраїнська на каток «Слайз» з відвідуванням піцерії.

І ось 16 лютого 20 учасників міського конкурсу, присвячених Дню Соборності України, отримали такий подарунок. Учні із задоволенням провели час на льодовій арені, дружньо поспілкувалися під час візиту до піцерії і з гарними враженнями повернулися додому.

Управління освіти, як організатори конкурсу, та учнівська молодь щиро  вдячні міському голові Віталію Лукову за підтримку талановитої молоді. Сподіваємося, що такі стимулюючі кроки й надалі будуть сприяти розвитку учнівської ініціативи та їх активної громадської позиції.

Управління освіти ВМР

http://voz.gov.ua/material/7062

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*