Міський голова обговорив плани на 2018 рік із спортивними громадськими організаціями

30 березня в кабінеті міського голови зібралися представники дванадцяти спортивних громадських організацій. Метою зустрічі було узгодження планів громадських організацій та міської влади на 2018 рік. Присутнім повідомлено, що святкування Дня міста цього року відбуватиметься під гаслом «Вознесенськ – спортивне місто». Планується ряд масових спортивних заходів, куди запрошено взяти активну участь усі спортивні громадські організації міста. Міський голова Віталій Луков повідомив присутніх про те, що на одну з сесій міської ради планується винесення питання про виділення коштів для підтримки міських спортивних організацій в розмірі до 10 тисяч гривень для кожної.

Також Вознесенською міською радою затверджено Положення про преміювання кращих спортсменів міста, яким регламентується порядок призначення та виплати грошових винагород для спортсменів міста – переможців різноманітних змагань. За перше місце в персональному заліку передбачено 6 тис. гривень, друге – 4 тис. гривень, третє – 2 тис. гривень. Такі ж суми отримають спортсмени з обмеженими можливостями. В командному заліку грошові винагороди такі: за І місце — 9, за ІІ місце – 7, і за ІІІ місце —  5 тисяч гривень відповідно. Грошову винагороду, відповідно до даного Положення, можуть отримати і тренери (2,5; 1,5; 1 тис. грн. відповідно). Представникам спортивних громадських організацій було надано копії Положення для ознайомлення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 • http://voz.gov.ua/sport/30-miskyi-golova-obgovoryv-plany-na-2018-rik-iz-sportyvnymy-gromadskymy-organizaciiamy.html

1 комментарий

 1. РЕКРУТ

  Интересные расценки, как индивидуальные так и командные, Из каких критериев исходят?
  К примеру футбольная команда города Вознесенска заняла к примеру 1-е место и всего получила 9тыс.грн. Ну а теперь посчитаем
  -11 полевых игроков плюс запасные (ну пускай с запасными 14 (примерно 3 замены) 9000грн делим на 14 итого получаем Х грн на человека)
  теперь в идивидуальном зачете 6000грн победителю
  Разве это справедливо?
  Ведь победу в командном зачете гораздо сложнее завоевать, чем в индивидуальном не так ли?
  Дайте каждой команде футболистов, волейболистов, баскетболистов каждому игроку команды по 6000 грн и тогда все получится по «чесноку». Ведь каждый спортивный турнир имеет свой бюджет, который делят между победителями и если Вы хотите действительно поднять спорт, то и призовые деньги делите поровну

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*