Не пропусти

Міській голова Вознесенська та депутати бояться йти на вибори до нової ОТГ

Питання, щодо причин затримання виборів у Вознесенській ОТГ, починає отримувати скандальних обрисів.

Нагадаємо, що ЦВК мала призначити вибори у Вознесенську на 29 жовтня 2017р., однак  з не зрозумілих  причин вибори не були призначені.

Ситуацію прояснила  консультант Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України Юлія Забродкіна вона зазначила, що місцева влада Вознесенська направила лист до ЦВК, з проханням не призначати найближчім часом дострокові вибори.

screenshot_2

Аргументація міської влади до ЦВК була на посилання, що у ВРУ зареєстровано законопроект по якому в містах обласного значення, ОТГ буде створюватись без призначення дострокових виборів.

Позиція влади Вознесенська по достроковим виборам викликала резонанс у громадськості, адже відомо що більшість законопроектів у ВРУ не приймаються роками, а то і десятиліттями, а місцева громада не може розпочати процес децентралізації та втрачає 10-ки мільйонів субвенцій з державного бюджету кожного року.

Кошти втрачає не тільки Вознесенськ, а й села Новогригоривка та Раково, що повірили місту та створили з ним ОТГ.

Позиція Вознесенська до своїх партнерів викликає не тільки запитання, а й скидається на відверту неповагу. Адже, навіть якщо вказаний вище закон ВРУ прийме (на це не має ніякої гарантії, через рік або два) довибори будуть проводиться лише у тих населених пунктах, що приєднались, а саме у Новогригорівській сільській раді.

Однак, в Вознесенській міській раді передбачено найбільша кількість депутатів для утворень з такою кількістю населення, а саме 34.

Більше депутатів до вибрати не можливо, та збільшити їх кількість теж, тому села   Новогригоривка та Раково залишаться без своїх депутатів у раді, а будуть обирати лише старост сіл.

Щодо, Вознесенської міської ради сьомого скликання, то в «народі» вона отримала визначення: «РАДА ПОЛІТИЧНИХ ІМПОТЕНТІВ, ЩО ПРОТИРАЮТЬ ШТАНИ».

На не компетентність міської ради та виконкому, що вона сформувала громадськість звертала неодноразово.

Нагадаємо, що рада вже фактично відпрацювала  половину строку на який її було обрано.

Однак, жоден з 34-х народних обранців не подав до ради свого проекту рішення ВМР, лише два депутати Вуїв О.В. та Кондратєнков Ю.М. подали свої депутатські запити.

Більшість часу депутати голосують за прийняття всіляких формальних программ та звітів, не наповнених реальними змінами для міста, та таке інше і пожвавлюються коли мова йде про земельні питання чи тендера.

bez-nazvaniya

 

 

 

 

 

 

3 комментарии

 1. наблюдатель

  на самом деле лукаф и компашка бояться проиграть выборы и лишится власти. Потому что когда вскроются все их делишки с землей, бюджетными деньгами, городской инфраструктурой, то путь будет только один… А в тюрьму они не хотят…

 2. Татьяна

  А можно запросить копию письма Вознесенского городского головы в ЦИК о не назначении выборов в октябре 2017 года в соответствии с Законом Украины «О доступе к публичной информации»?
  Думаю, что очень многим это будет интересно!
  Особенно жителям Новогригорьевки и Раково….

  • Administrator

   В ЦИКЕ уже запрошена копия письма, можно и у нашего горисполкома запросить. Запросить могут все и не только мы.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*