Міська влада Вознесенська подала до суду на ТОВ «БОС», та намагається стягнути з підприємства 632 тис. грн.

                                                              Державний герб України

                  ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

======================================================================

УХВАЛА

 

02 січня 2018 року                                                Справа № 915/1418/17                                                               

м. Миколаїв

Суддя Господарського суду Миколаївської області Давченко Т.М., розглянувши

позовну заяву Управління комунальної власності Вознесенської міської ради Миколаївської області (56500, Миколаївська область, м.Вознесенськ, вул.Соборності, 41, ідентифікаційний код 20907417)

до Товариства з обмеженою відповідальністю «Біологічні очисні споруди» (56500, Миколаївська область, м.Вознесенськ, вул.Київська, 287, ідентифікаційний код 35433702) про стягнення 632080,98 грн.,

ВСТАНОВИВ:

28 грудня 2017 року Управління комунальної власності Вознесенської міської ради Миколаївської області подало до Господарського суду Миколаївської області позовну заяву до Товариства з обмеженою відповідальністю «Біологічні очисні споруди» про стягнення 632080,98 грн.

Відповідно до пункту 10 частини 3 статті 162 Господарського процесуального кодексу України в редакції Закону України від 03.10.2017 №2147-VІІІ, який набрав чинності з 15.12.2017, позовна заява повинна містити підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

Позовна заява Управління комунальної власності Вознесенської міської ради Миколаївської області не містить підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

Відповідно до частини 2 статті 164 Господарського процесуального кодексу України в редакції Закону України від 03.10.2017 №2147-VІІІ, який набрав чинності з 15.12.2017, позивач зобов’язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).

Відповідно до частин 1, 2, 4, 5 ст. 91 ГПК України письмовими доказами є документи (крім електронних документів), які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору. Письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього. Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством. Учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.

Згідно з нормами пункту 5.27 Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації (ДСТУ 4163-2003) відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів «Згідно з оригіналом», назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії, засвідчуватись повинна кожна сторінка документа з відтиском печатки підприємства, установи, організації, іншої юридичної особи.

Додані до позовної заяви копії документів не засвідчені належним чином відповідно до вимог пункту 5.27 Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації (ДСТУ 4163-2003).

Відповідно до частини 1 статті 174 Господарського процесуального кодексу України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162164172 цього Кодексу, протягом п’яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Отже, позовну заяву Управління комунальної власності Вознесенської міської ради Миколаївської області за правилами частини 1 статті 174 Господарського процесуального кодексу України необхідно залишити без руху для усунення недоліків.

Керуючись статтями 174234, п. 9 ч. 1 Розділу XI Перехідних положень Господарського процесуального кодексу України, суддя

УХВАЛИВ:

1. Залишити позовну заяву Управління комунальної власності Вознесенської міської ради Миколаївської області без руху.

2. Установити Управлінню комунальної власності Вознесенської міської ради Миколаївської області строк для усунення недоліків позовної заяви шляхом надання Господарському суду Миколаївської області підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав та наданням належним чином засвідчених копій документів, які додаються до позовної заяви – протягом десяти днів з дня одержання цієї ухвали.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і оскарженню не підлягає.

 

                            Суддя                                                                                Т.М. Давченко

images-13images-12

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*