Не пропусти

Минздрав разрешил ослабить карантин в Николаевской области

Министерство здравоохранения 22.05.2020 разрешило ослабить карантинные меры в Николаевской и Хмельницкой областях. download

«Все еще не готовы снимать карантин в восьми областях — Волынская, Донецкая, Луганская, Полтавская, Ровенская, Черновицкая, Закарпатская и Киевская, а также город Киев», — говорится в сообщении.

При этом отмечается, что в указанных регионах большое количество больных или высокая загруженность в больницах, или низкий уровень тестирования населения на коронавирус.

Напомним*

З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному брифінгу.

«В Україні розроблений дуже чіткий механізм виходу з карантину, з конкретними показниками щодо пом’якшень карантину. З 22 травня – другий етап: відновлюється робота громадського, приміського та внутрішньообласного транспорту, також дозволяється проведення релігійних закладів, але за умови – 1 людина на 10 м2. Окрім того, відновлюється робота готелів, але без функціонування ресторанів», — наголосив Максим Степанов.

За словами Міністра охорони здоров’я, з 25 травня Уряд дозволить відновити роботу метрополітенів, але за умови використання масок та респіраторів. Також планується відкрити дитячі садки.

«Наступний етап – з 1 червня. Тоді буде відновлена робота фітнес-центрів, міжобласні перевезення, а з 10 червня – буде дозволена робота кафе та ресторанів», — резюмував Міністр Максим Степанов.

Нагадаємо, вчора Міністр охорони здоров’я Максим Степанов із робочим візитом відвідав Чернівецьку область, яка найбільше потерпає від коронавірусу.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*