Метаморфози оренди майна ТОВ «БОС» чи схема виводу коштів? Доля орендованого комунального майна у ТОВ «БОС» зменшилась до 25% від загального обсягу. Оренда плата ТОВ «БОС» за майно ТОВ «УШК» складає 34 тис. грн. в місяць., а місту 19 тис. грн. (і вчасно не сплачується). «РАНІШЕ ТАКОГО НЕ БУЛО»

Метаморфози оренди майна ТОВ «БОС» чи схема виводу коштів? Доля орендованого комунального майна у ТОВ «БОС» зменшилась до 25% від загального обсягу. Оренда плата  ТОВ «БОС» за майно ТОВ » УШК» складає 34 тис. грн. в місяць., а місту 19 тис. грн. (і вчасно не сплачується). «РАНІШЕ ТАКОГО НЕ БУЛО»

Саме такі цифри по оренді майна, були озвучені на спільному засідання постійних комісій з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємництва, бюджету та залучення інвестицій; з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та енергозбереження ВМР 29 травня 2017р.

Начальник Управління комунальної власності ВМР Міняйло Вікторія Павлівна, вкотре інформувала депутатів про небезпеку порушити законодавства України, при розстроченні боргу ТОВ «БОС» перед громадою міста.

bez-nazvaniyascreenshot_1

Щодо зниження вартості комунального майна орендованого ТОВ «БОС», то Міняйло В.П. зауважила що вартість майна впала до 9 міл. грн, а орендна плата за нього складає 19 тис. грн. в місяць.

Все орендоване ТОВ»БОС» майно коштує 35 міл. грн., а ТОВ «УШК» підприємство сплачує за оренду майна 34 тис. грн.

Підсумовуючи ситуацію з вартістю орендованого майна Міняйло В.П. зазначила, » ЩО НЕ ЗНАЄ ЧОМУ ТАК СТАЛОСЯ» і «РАНІШЕ ТАКОГО НЕ БУЛО».

В вересні 2017р.  Управління комунальної власності ВМР очікує на нову експертну оцінку вартості майна громади з водовідведення, хто буде її робити та виступати замовником не озвучувалось.

Депутат Ю. Кондратєнков зазначив, що вартість орендованого ТОВ «БОС» майна розподіляється наступним чином:

-25% громада Вознесенська;

— 75% ТОВ» УШК».

Засновниками ТОВ «БОС» є громада міста та ТОВ «УШК» у рівних долях 50/50, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) є громадянка Кіпру ХАРАЛАМБУС ЕЛІАНА.

ІАП «Вознесенськ Онлайн» звернувся до експертів з оподаткування та корпоративного права, які зазначили що завищення чи заниження (для кого що вигідно) вартості майна та в подальшому зниження орендної плати є  поширеною в Україні схемою, для уникнення оподаткування, «легального» виведення коштів та прибутку з підприємства і доведення його до штучного банкрутства.

Ми не стверджуємо, що такі схеми «працюють» на ТОВ «БОС», однак стрімке зниження вартості майна у ТОВ»БОС», відсутність у публічному доступі договорів оренди майна ТОВ «БОС» у ТОВ»УШК», з їх грошовою оцінкою  та інше наводять на певні роздуми…

На оф. запити запити Виконком ВМР зазначає, що у нього відсутні вказані договори оренди майна ТОВ «БОС» у ТОВ»УШК», з їх грошовою оцінкою. Тому просимо всі зацікавлені сторони, для уникнення в подальшому можливих спекуляцій опублікувати вказані договори оренди ТОВ «БОС і ТОВ «УШК», ТОВ «В-Центр».

Крім того, на вказаному засіданні депутатів висловлювались думки, щодо недоречності надання статусу «конфіденційного» та не оприлюднення для громадськості, нового можливого договору про розтрочення та списання боргів ТОВ «БОС» перед громадою міста.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*