Меру Вознесенська та іншим місцевим керманичам підвищили зарплату

Меру Вознесенська та іншим місцевим керманичам підвищили зарплату

Кабінет міністрів України встановив посадові оклади для мера Києва та голів обласних рад в 11 тисяч гривень, а мерам інших міст із населенням понад мільйон осіб — 8700 гривень. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Уряд також встановив оклад для першого заступника міського голови (зокрема секретаря Київради) та обласних рад на рівні 9850 грн, заступників голови рад — 8850 гривень.

Посадовий оклад для мерів населених пунктів або об’єднаних територіальних громад із населенням понад 15 тис. чоловік встановлено на рівні 5300 грн, до 15 тис. чоловік — 5100 грн.

У повідомленні зазначається, що відповідно до Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року було підвищено посадові оклади державних службовців. При цьому посадові  оклади працівників органів місцевого самоврядування залишилися без змін.

З метою підвищення розмірів посадових окладів працівників органів місцевого самоврядування, а також забезпечення диференціації розмірів посадових окладів у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати Мінсоцполітики й розробило проект відповідного акта.

Реалізація прийнятого Урядом на своєму засіданні рішення проводитиметься в межах видатків, передбачених на оплату праці працівників органів місцевого самоврядування.

Підвищено розміри посадових окладів працівникам органів місцевого самоврядування

24.05.2017 | 16:11  МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Кабінет Міністрів України  сьогодні вніс зміни в додатки 48–55 до своєї постанови від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів».

Як відомо, відповідно до Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIIIбуло підвищено посадові оклади державних службовців. При цьому посадові  оклади працівників органів місцевого самоврядування залишилися без змін.

З метою підвищення розмірів посадових окладів працівників органів місцевого самоврядування, а також забезпечення диференціації розмірів посадових окладів у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати Мінсоцполітики й розробило проект відповідного акта.

З його прийняттям також унормовуються умови оплати праці сільських і селищних рад, що представляють інтереси об’єднаних територіальних громад, та їхніх виконавчих комітетів і поновлюється норма щодо виплати надбавки зазначеним посадовим особам за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи.

Реалізація прийнятого Урядом на своєму засіданні рішення проводитиметься в межах видатків, передбачених на оплату праці працівників органів місцевого самоврядування.

УКРАЇНА

ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 30 грудня 2016 року № 5 24 сесія VII скликання

м. Вознесенськ

Про умови оплати праці Вознесен-

ського міського голови у 2017 році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів, інших органів» зі змінами, керуючись статею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вознесенська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Встановити з 03 січня 2017 року Лукову Віталію Дмитровичу, Вознесенському місь-кому голові, персональну надбавку за високі досягнення у праці та виконання особливо важ-ливої роботи у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу ро-ків.

2. Встановити з 03 січня 2017 року Лукову Віталію Дмитровичу, Вознесенському місь-кому голові, премію у розмірі 200% посадового окладу.

3. Лукову Віталію Дмитровичу, Вознесенському міському голові, надавати матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та допомогу на вирішення соціаль-но-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.

4. Виплати здійснювати в межах фонду оплати праці на 2017 рік.

Міський голова /підпис/ В.Д.Луков

Згідно з оригіналом:

Головний спеціаліст відділу забезпечення

депутатської діяльності та сприяння розвитку

місцевого самоврядування Н.І.Чорненька

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250009929&cat_id=244274160

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*