Мер Вознесенська Віталій Луков посів (з 5% голосів) пяте місце у — Рейтингу українських мерів-інноваторів 2017

bez-nazvaniya

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов обраний Мером-інноватором України 2017!

Серед найвизначніших інновацій Вінниці було виокремлено створення NGO-хабу, майданчика для діалогу між владою і громадськістю, онлайн-чату «Цілодобова варта» на сайті Вінницької міської ради, який приймає звернення громадян з питань житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, освіти, транспорту тощо, та відкриття центру ІТ-підприємництва iHUB, що сприяє розвитку ІТ-сфери в місті.

Друге місце посів мер Житомира Сергій Сухомлин, третє – Юрій Бова, мер Тростянця.

До п’ятірки лідерів також увійшли мер Долини Володимир Гаразд та мер Вознесенська Віталій Луков.

Загальнонаціональне голосування відбулося в рамках спеціального проекту «Української правди» та Міжнародного саміту мерів «Рейтинг українських мерів-інноваторів».

Мета спеціального проекту – продемонструвати міста з населенням до 500 тисяч осіб, де найуспішніше впроваджуються інновації.

Голосування за найпрогресивнішого українського мера з-поміж 5 фіналістів тривало з 18 грудня до 11 січня.

Серед найвизначніших інновацій Вінниці було виокремлено створення NGO-хабу, майданчика для діалогу між владою і громадськістю, онлайн-чату «Цілодобова варта» на сайті Вінницької міської ради, який приймає звернення громадян з питань житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, освіти, транспорту тощо, та відкриття центру ІТ-підприємництва iHUB, що сприяє розвитку ІТ-сфери в місті.

Рейтинг відбувся у три етапи: Спочатку кандидатів номінували шляхом заповнення анкети на сайті «Української правди» та оцінювало журі за критеріями світового аналогу рейтингу European Capital of Innovation.

До них входять: міське планування, громадські послуги, культура, охорона здоров’я, екологія, безпека та охорона, комунікація, підприємництво, стартап-екосистема, бренд міста.

Члени журі звертали увагу не лише на застосування технологій у цих сферах, а й на креативні рішення для лінійних задач. Результатом етапу став перелік із 20 мерів.

Другий етап передбачав живе обговорення та експертне оцінювання журі, де враховувався не лише факт наявності електронних сервісів, але і їхній реальний вплив на життя містян, комплексний розвиток міста та незаангажованість, репутація мера.

Третій етап передбачав загальнонаціональне голосування на сайті «Української правди».

До складу журі увійшли: головний редактор «Української правди» Севгіль Мусаєва, співзасновниця Міжнародного саміту мерів Ірина Озимок, координатор Української мережі енергетичних інновацій Greencubator Роман Зінченко.

До журі також увійшли директор ініціативи StartupAmsterdam Рубен Ньювенхаус, член ради Реанімаційного пакету реформ Іван Лукеря, директор CANactions Валентина Зотова, головний радник з питань самоврядування ПРОМІС Кейді Ворд, виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, генеральний директор «Датагруп» Михайло Шелемба, засновник проекту «Доступно.UA» Дмитро Щебетюк, представник компанії VISA Дмитро Крепак.

http://www.pravda.com.ua/news/2018/01/12/7168105/

5 комментарии

 1. БЫВАЛЫЙ

  Не вышел одним местом с карточкой,тем более что карточка Вознесенца не его заслуга .

 2. Нет это просто очередной раз подтверждает, что за «нашего инновационного» в разрезе Украины проголосовало меньше, чем на выборах городского головы.
  Как бы папа не старался, но это скорей всего холостой выстрел с походом в нардепы и скорей всего с попыткой возглавить возможно создаваемую Вознесенскую ОТГ.
  Уже и Ливик начал нашим мером немножечко чаще упоминаться, почему-то вдруг?

 3. Строитель

  Хотелось бы увидеть сравнительную таблицу с другими участниками, а не только непонятно как выбранной пятерки, чтобы понять, как Луков вообще пролез на пятое место

 4. Виктория

  На первом месте при оценке инновационности мера Вознесенска стало строительство первой в Украине КОММУНАЛЬНОЙ солнечной станции. Хотя роль мера здесь очень даже под вопросом…

 5. Ивахненко В.Н.

  «»…роль мера здесь очень даже под вопросом…»»

  Роль Лукова—в этой теме—очень даже под вопросом!! Лукову, в присутствии свидетелей)) предложили начать осваивать проект по строительству солнечной станции в Вознесенске—еще в декабре 2015 года! В декабре 2015 г, Карл))

  Луков в ответ на это предложение, спросил : «Кто будет осваивать деньги на строительство?» Ему ответили : «Не ты, а УКС областной администрации» Луков ответил: Ну, тогда я заниматься этим проектом не буду»

  Но «занимался»: активно препятстовавал…И только под давлением общественности, депутатов разных уровней( часть которых согласилась, что он, лучший «супинатор»)) УКраины,и будет распорядителем коштів— только в апреле 2017 года провели презентацию и начался процесс строительства солнечной станции!
  Потеряли полтора года!
  Так что—Луков очень даже «подвопросный»))) В том числе зададут ему вопросы Счетная Палата по освоению субвенции в 18 млн. и по срокам заключения договора на проектирование солн. станции Но это уже другая тема

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*