Не пропусти

Медики обговорили роботу лікарень в умовах Вознесенського госпітального округу

6 серпня під головуванням начальника управління охорони здоров’я Павла Георгієва в місті Вознесенськ відбулась нарада з питання роботи закладів охорони здоров’я в умовах госпітальних округів.

У засіданні взяли участь керівники ЦРЛ, міських лікарень, КНП ЦПМСД Вознесенського та Первомайського госпітальних округів. Зі вступним словом виступив начальник управління охорони здоров’я.

Він окреслив основні завдання та приоритети роботи закладів в умовах реформування галузі охорони здоров’я та наголосив, що суспільна робота медиків та влади спрямована на покращення надання медичної допомоги мешканцям області. Разом з тим потребують вирішення проблемні питання, пов’язані з здійсненням міжрайонних трансферів, прийняття перспективних планів рогвитку госпітальних округів, без яких неможливо скласти маршрут пацієнта.

Щодо роботи закладів охорони здоров’я в госпітальних округах доповіли Володимир Красьоха – головний лікар КП КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня та Олег Чекрижов – головний лікар КНП Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня. За підсумками наради прийняті відповідні рішення та намічено план дій.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*