Не пропусти

Матч відповідь «Сокіл — Зорі над Бугом» Кубка області відбудеться 27.06.2020 о 17:00

27.06 17:00 Сокіл — Зорі над Бугом Мамчур В.
Ильяшенко Д.
Филон А.
Зубрицкий Н.

Обов’язкове виконання всіх вимог МОЗ України !!!

• Наявність масок на території стадіону та в суддівському приміщенні
  • Наявність антисептичного засобу

НАГАДАЄМО!

У матчі за Кубок Миколаївської області «Сокіл» обіграв «Зорі над Бугом»

У неділю, 21 червня, в рамках розіграшу Кубку Миколаївської області свою першу зустріч провели команди «Зорі над Бугом» та «Сокіл».

«Зорі над Бугом» (с. Яструбинове, Вознесенський р-н) – «Сокіл» (м. Вознесенськ) 1:3 (1:2)

Арбітри: А. Дегтяренко (Вознесенськ), М. Коробань, О. Коробань (обидва – Мартинівка). Спостерігач арбітражу: М. Петрановський (Вознесенськ).

Голи: Хом’як М. (34) – Гончаренко (20), Говорун (30), Сербулов (71).

Попередження: Народовий (24) – «Зорі над Бугом».

Гру команда містян розпочала на лідерській позиції, команда володіла перевагою та перша відкрила рахунок. На 20-й хвилині «Сокіл» провів атаку, навісна передача знайшла  Олексія Гончаренка, який і відправив м’яч у сітку. Після чого гості осіли на половині поля суперника. «Зорі над Бугом» в основному грали на контратаках, але пройти захист опонента не вдавалось. За 10 хвилин «Сокіл» подвоїв рахунок: передачу тренера команди Володимира Карпова замкнув Владислав Говорун. За рахунку 2:0 або «Сокіл» розслабився, або «Зорі над Бугом» розізлилися, але на 34-й хвилині команда провела гарну атаку, яка розпочалася ще в середині поля. І Микола Хом’як чудовим ударом здалеку скоротив рахунок, «поклавши» м’яч у дев’ятку. Після цього «Сокіл» більше не давав супернику можливостей для загрози своїх володінь. У другому таймі гостям вдалося ще раз відмітитись у господарських воротах. Асистентом третього голу знову став граючий  тренер команди. Після його довгого пасу Олег Сербулов головою відправив м’яч повз воротаря. Це була 71-а хвилина і останній забитий м’яч у цій зустрічі.

«Почну відразу зі вдячності арбітрам – до їх роботи жодних претензій не маю, все було по ділу. По грі можу сказати, що ми володіли ініціативою з перших же хвилин. Повинен визнати, що команда повністю виконала мою установку. Забили гол в атаці. Потім майже постійно були на їх половині поля. Вони мали окремі атаки, але наш захист справлявся. За рахунку 1:0 усе йшло за планом. Потім ми забили другий гол. За рахунку 2:0, скоріш за все, трохи розслабилися, суперник провів хорошу атаку та скоротив відставання. Матч далі продовжувався під нашим контролем, ми вже діяли по грі, щоб не пропустити більше, але вдалося ще забити. Закінчили з рахунком 3:1. В цій грі у складі нашої команди перший раз вийшли на поле два хлопця 2003 року народження – це Володимир Швець та Владислав Блакитний, маю відзначити, що з задачею вони впоралися. Кубкові ігри я розглядаю як підготовчий етап до чемпіонату області, тому наша мета – якнайдалі просунутися у турнірі, налагодити гру та набрати ігрову кондицію. Команда суперника також старалася, хочу віддати належне Саші Грущенко. Вони викладаються, б’ються, ніколи не підводять. Також хочеться відмітити голову асоціації їх району за те, що ведеться робота, поле було підготовлене», — відмітив тренер команди «Сокіл» Володимир Карпов.