Не пропусти

Мартинівська військова частина відзначила 70-річчя

Мартинівська військова частина відзначила 70-річчя

03/05/2017

Днями військовослужбов­ці 15-ї авіаційної комендату­ри с. Мартинівське відсвят­кували 70-річний ювілей своєї частини. В урочистостях взяли участь: голова райдержадміністрації Н.Ю. Баланюк, перший заступник голови РДА Т.М. Панова, мер міста В.Д. Луков, перший заступ­ник командира Повітряного командування «Південь» м. Одеса В.А. Алімпієв, началь­ник продовольчої служби управління тилового забез­печення логістики Команду­вання Повітряних Сил м. Ві­нниця І.В. Грицишин.

img_3596img_3599

За 70 років частиною про­йдений славетний бойовий шлях, про що свідчать численні приклади вірності своєму вій­ськовому обов’язку, мужності, самовідданості, службової майстерності солдатів, сержантів, прапорщиків та офіцерів. Професію якій військовослужбовці присвятили своє життя, справедливо називають однією з найнебезпечніших, важких та відповідальних.

Слова вдячності за службу українському народові лунали зі сцени військовослужбовцям та ветеранам військової частини. Хвилиною мовчання вша­нували загиблих в зоні АТО під час виконання військового обов’язку земляків та поклали квіти до пам’ятного знаку.

img_3605img_3608

«Сьогодні ми відзначаємо це свято в нелегкий для на­шої країни час. Я хочу вкло­нитися нашим ветеранам, які золотими літерами впи­сали в історію держави нашу військову комендатуру. Наші військовослужбовці з честю продовжують виконувати по­кладений на них священний обов’язок — боронити рідну землю. На даний момент 20 наших воїнів приймають участь в проведенні АТО на Сході країни. А всього з по­чатку антитерористичної операції понад 40 наших вій­ськових нагороджені відзна­ками міністра Збройних Сил України, керівництвом АТО. На щастя, важких поранень та втрат в нашій части­ні не було. Хочу висловити вдячність всім, хто надає підтримку нашій авіаційній комендатурі в реаліях сього­дення», — зазначив в промові командир частини, полковник Ю.О. Дєдов.

«Сьогодні в залі так бага­то чоловіків і жінок у формі. Особливо хочеться подякува­ти військовим, які зараз зна­ходяться в зоні АТО, а також їх сім’ям, які на них чекають. А ми, в свою чергу, намагаємося створити комфорт їхнім дітям у дитячих садочках, шко­лах», — наголосила у своєму виступі голова райдержадміністрації Н.Ю. Баланюк.

img_3620

За сумлінну службу військо­вослужбовців та ветеранів частини заохотили відзнака­ми, почесними грамотами та пам’ятними подарунками. Нагрудні знаки за сприяння роз­виткові Збройних Сил України вручили Н.Ю. Баланюк та В.Д. Лукову. Також грамоти за під­тримку Мартинівської військової частини отримали перший за­ступник голови РДА Т.М. Пано­ва, голова Прибужанівської ОТГ О.А. Тараненко, депутат облас­ної ради О.К. Терещенко, дирек­тор ДП «Вознесенське ЛГ» О.О. Чикачов, начальник відділу культури, молоді та спорту В.І. Аркуша, приватні підприємці, фермери міста і району та інші.

З вітальною промовою ви­ступив і настоятель церкви с. Мартинівське, отець Андрій, який подарував військовій час­тині ікону.

Святковий настрій при­сутнім допомогли створити ВІА «Карусель», танцювальні колективи «Бейзик-степ», «Комплімент», «Нива», на­родний ансамбль української пісні «Невичерпне джерело», вокальний дует Світлани Ді­денкул та Альони Миргород­ської РОМЦ, соліст Ігор Балан та інші.

«ВВ»

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=36307

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*