ЛЮБОВ ЧИ ЗАКОХАНІСТЬ?

Кожна людина має свій шлях у житті, шлях радостей і печалей, турбот і піклувань, любові і розчарування, шлях вічності і шлях скінченності. Кожен шукає в житті собі друга, партнера, того, хто здатний зрозуміти, розділити радощі та печалі. Усі ми прагнемо любові, прагнемо любити і хочемо, щоб любили нас, а для цього потрібен об’єкт нашої любові. Саме це штовхає нас шукати ту єдину (єдиного), котра стане втіленням наших мрій і сподівань. Більшість людей можуть сказати, що вони закохувались, але чи любили — це вже інше питання.

Любов і закоханість, що ж це таке? Саме з таким питанням зіштовхнулися підлітки на черговому занятті СФ «Школа відповідального батьківства», які цього тижня проходили у школах міста. Фахівці із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з дітьми з’ясовували що таке любов, а що – закоханість. Шукали відповідь на питання «Чи є різниця між любов’ю і закоханістю?», порівнювали спільні та відмінні риси між таким схожими і такими різними почуттями. Малювали образи жіночих та чоловічих ідеалів.

Діти з зацікавленістю брали участь у занятті, тому що дана тематика є досить актуальною для їх віку. А отримана інформація допоможе їм краще розібратись у собі, розширити уявлення про природу любові, допоможе сформувати позитивну моральну оцінку таким якостям, як цнотливість, вірність, честь та допоможе пережити гірке почуття – любов без взаємин.

Підводячи підсумки проведених занять, можна сказати що, скільки б тисяч років не існувало людство, любов супроводжує його завжди. Людям зазвичай хочеться, щоб любов була взаємною, надихала. Часом людина витрачає роки на пошук свого кохання, і не знаходить його, а хтось топче його чи проходить повз, відвертаючись, щоб було простіше жити. Запам’ятаєте, що якщо ви зустрінете свою справжню любов, то вона від вас нікуди не подінеться – ні через тиждень, ні через місяць, ні через рік.

Директор ВМЦСССДМ

Т.А.Петрушкова

http://voz.gov.ua/material/6609

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*