КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» запрошує дізнатися більше про історичні події воєнних років

КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» запрошує дізнатися більше про історичні події воєнних років

На нашу землю, в наші серця знову прийшло свято Перемоги, яке принесло мир на українську землю. Долаючи жорстокий опір противника, воїни-визволителі у тяжких боях йшли зруйнованими містами і селами, аж поки на українській землі не залишилося жодного ворожого солдата.

Ми свято шануємо пам’ять наших земляків, що не повернулися з полів битв. Ми пам’ятаємо подвиг великих трудівників, що кували Перемогу в тилу. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

З метою патріотичного виховання молодого покоління, популяризації літератури про війну, про її визволителів, про події 1939-1945 року, на абонементі бібліотеки №1 до Дня пам’яті та примирення оформлено літературно-історичний колаж “Війні немає забуття”, а в читальній залі експонується виставка воїнської слави “Весна визволення”.

Всіх бажаючих дізнатися більше про історичні події воєнних років запрошуємо до бібліотеки №1 КЗ “Бібліотечна мережа м. Вознесенська”, за адресою: м. Вознесенськ, вул. Соборності, 15.

КЗ “Бібліотечна мережа м. Вознесенська”

http://voz.gov.ua/material/5742

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*