Купатися на водоймах в районі заборонено!

З настяням теплих сприятливих погодних умов все більше хочеться відправитися на природу, здебільшого до річки. Тому на часі говорити про воду, а точніше про правила поводження людей біля води. Основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання.

У зв’язку з тим що традиційні місця де відпочивають люди на воді на території Вознесенського району не обладнанні необхідними засобами безпеки, їх комісією з питань ТЕБ і НС при райдержадміністрації визначено, як заборонені для відпочинку на воді (протокол №2 від 30.03.2018).

З досвіду минулих років відпочинок людей на воді в межах Вознесенського району спостерігається в традиційних місцях:

  • Новогригорівської сільської ради – с. Новогригорівка 2 місця в річці Південний Буг, с. Ракове 1 місце в річці Південний Буг;
  • Щербанівська сільська рада – с. Щербані 1 місце в Щербанівському водосховищі;
  • Дорошівська сільська рада – с. Дорошівка 1 місце в річці Південний Буг, 1 місце на ставку біля Дорошівської гідроспоруди, с. Білоусівка 1 місце в річці Південний Буг;
  • Прибужанівська ОТГ – с. Прибужани 2 місця в річці Південний Буг, 1 місце на озері «Лі»;
  • Бузька ОТГ –  с. Таборівка 1 місце в Таборівському водосховищі, с. Бузьке 2 місця на озері «Баласне»;
  • Олександрівська ОТГ – смт. Олександрівка 1 місце в річці Південний Буг, с. Трикрати 1 місце в річці Мертвовод, 1 місце на ствку, с. Актово 4 місця в річці Мертвовод, с. Воронівка 1 місце у Воронівському водосховищі.

Дані місця уже багато років є традиційними де відпочивають мешканці та гості району, але умови для їх безпечного відпочинку не створені, що в свою чергу несе пряму загрозу їхньому життю. Купання в таких місцях є категорично забороненим!

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=47903

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*