«Кріпосне право» від Еріка Григоряна або «схема лохотрону» селян

Вознесенській інформаційний простір, звик до жовтих статей медіа підпоряткованих «вічному кандидадату у нардепи» та «постійному політичному лузеру» (програв дві компанії) Еріку Григоряну.

І ми правильно робим, що за звичай  ігноруєм цю жовту політичну джинсу.

Однак, інколи ці медіа нароблять стільки марного шуму, що навіть у політично грамотних людей виникє дисонанс. Іноді варто розтавити крапки над «і».

Вся ця жовта інформація, ще щедро приправляється гучними юридичними заявами, що однак є зазвичай юридично безграмотними. Це і не дивно Ерік Григорян простий вчитель фізкультури, який потім вчився на історика і не довчившись, з 3-го курсу перевівся на заочку юридичного факультету Єреванського університету.  Останні  курси юрфаку  Ерік Григорян здолав чи не за 5 років, та отримав диплом юриста.

І тепер  Ерік  Юрійович вдає з себе гуру юриспруденції, хоча будь який нормальний тріїчник юрфаку зможе  його повчити на  курсі лекцій з юридичного лікбезу.

Повернемося до схеми, що наладило підприємство ПП «Укрінтерпостача», щодо «порівняно чесного» заволодіння земельними паями селян.

Варто відзначити, що власники паїв в Україні досі мало відстоюють свої права.

Тому спритні ділки, не тільки орендують землю у них за низькою ціною (у Миколаївській області одна з най нижчіх в Україні), а і створюють штучні перепони, щодо переходу пайовиків до інших підприємств чи фермерів.

За рік оренда землі виросла на чверть.
Найвища орендна плата за паї зафіксована у Черкаській (2961,8 грн./га), Полтавській (2553 грн./га), Харківській (2111 грн./га) та Сумській (2100,2 грн./га) областях.
Найдешевше користування землею обходилося у Закарпатській (718,9 грн./га), Запорізькій (794,7 грн./га), Миколаївській (825,8 грн./га) та Херсонській (842,3 грн./га) областях.

200-mwuiyh5z9jncls4xscreenshot_16

Таран: Ціна оренди землі складає 10 000 грн за га, а з ринком землі буде не менш як 3 000 доларів

Фактично, один раз підприємство уклавши договір оренди з пайовиками,  вже намагається не випустити з цієї оренди всіма засобами власника землі.

Життевих обставин буває багато, хтось помер, хтось переїхав, хтось хоче сам господарювати на своїй землі, а комусь просто захотілось віддати пай іншому фермеру, якій дає більшу орендну плату.

Мало того, що пайовики укладають договори на 10 років, і розірвати іх дуже складно, однак навіть потім пайвики самі повинні писати заяви про розірвання договорів, пропустив цей строк, ще на 10 років в кабалі.

Ось таку не хитру схему вигадав «єреванській юрист»  Ерік Григорян.

screenshot_11images

Ви тільки вдумайтесь, пайовик здає свою землю в оренду, а потім ще має бігати по судам щоб забрати її з оренди у різних ділків, навіть тоді коли договори вже скінчились.

Окерма, тема це оренда паїв у громадян, що померли та паї що стали відумерлою спадщиною.

І якощо на відумерлій спадщіні підприємства наживаються лише користуючись нею безкоштовно, а потім всеж таки  (через роки) держава переоформлює їх у свою власність, то по іншим випадкам є простір для маніпулювання.

У ПП «Укрінтерпостача» зі схемою Еріка Григоряна стався збій, і спадкоємці  пайовиків масово понесли паї в інші підприємства, це їх законне право, однак у  єреванського юриста сталося істерика і він намагався всіх засудити (втрачаєш землю, втрачаєш прибутки).

Зараз в судах велика кількість справ з ціх питань, деякі ПП «Укрінтерпостача» програло, деякі дійшовщи до Верховного суду по формальним причинам виграло. Однак, підприємства що судяться вже залагодили конфлікт між собою, «ПОДІЛИЛИ КРІПОСНИХ МІЖ СОБОЮ» (дивись відео нижче).

Ерік Григорян як завжди у своїй юридичній безграмотності намагається перевершети себе, і називає безпідставно рішення суду по одній  із вказаних справ  -«наклипом», посилаючись на рішення в інших справах та говорячи, що інші справи він також можливо колись виграє. Хоча рішення суду вже вступили в законну силу, а Верховний Суд може переглянути їх у виняткових випадках.

Для Еріка Григоряна, рішення суду «ІМЕНЕМ УКРАЇНИ», що набрало законної сили та вступило в дію є «НАКЛИПОМ».

На відео співбесідники не можуть зрозуміти, як же так, ми чесно поділили між собою «кріпосних», претензій один до одного не маємо, а…..

«МОРАЛЬ» … дорогі власники землі, земельних паїв знайте, що коли ви укладаєте договір оренди ви потім сам на сам залишаєтесь з  бізнесменами, які у вас орендують землю. Іноді  договора такі горе бізнесмени, прописують кабальні і потім вам доведеться ще попотіти, щоб відстояти свої права, чи навіть повернути землю.

ТОЖ, уважно оберайте кому здавати в оренду свої земельни паї, умови в договорі оренди повинні диктувати ви, а не орендарі.

 

НАГАДАЄМО:

Обманутые пайщики требуют от Григоряна вернуть их землю и деньги

 Коллектив пайщиков поселка Александровка Вознесенкого района  заявил о противоправных действиях со стороны и депутата Южноукраинского горсовета Эрика Григоряна. Публичное обращение собственников земельных участков было опубликовано в газете «Новости Вознесенска: День за днём». Об этом пишет Барометр Южноукраинска.

Поводом для обращения послужили противозаконные действия со стороны Эрика Григоряна, который отказал им в оплате аренды за пай.

Собрание пайщиков обратились к общественности, а также в правоохранительные органы с целью предотвращения совершения неправомерных действий со стороны Григоряна, а так же придать проблеме широкой огласки.

В публичном обращении указывается, что каждый человек, который вступает в трудовые отношения или заключает договор с Григоряном, может остаться без заработной платы и потерять свой земельный участок навсегда.

«Дело в том, что у нас каждый человек, который вступает в трудовые отношения с Эриком Григоряном, может остаться без заработной платы, если не заключит соответствующий трудовой договор и обязательно его внимательно не прочитает в присутствии адвоката или компетентного лица. Также каждый человек, владелец земельного участка, может подписать кабальный договор аренды земельного участка (пая) на долгие годы и с мизерной арендной платой, и с возможностью потерять земельный участок навсегда», – говорится в письме.

Отмечается, что Григорян заставил подписать этих людей незаполненные документы в обмен на получение ими их арендной платы за землю.

«Для примера наведу такие свидетельства жительницы пгт. Александровка Тимуш Людмилы, которая за нежелание подписать невыгодные ей условия дополнительного соглашения со стороны Эрика Григоряна в 2014 году не получила арендную плату согласно договора аренды, а это приблизительно 10 000 грн. (2 пая)… В декабре 2015 г. Григорян заявил, что она не получит арендную плату и за 2015 год, если не подпишет незаполненные листы с текстами, содержание которых она не знает и до сих пор. Испугавшись, опять не получить арендную плату, она выполнила его требования», — пишет В.Субботин.

Авторы обращения отмечают, что  будучи депутатом, Эрик Григорян выталкивал людей из своего офиса, кричал на них, не выполнял требований граждан, а арендную  плату выплачивал некачественной сельхозпродукцией.

https://mycity.mk.ua/news/241961

Депутат Эрик Григорян устроил скандал на сессии Южноукраинского горсовета.

http://mayu-pravo.com/news/view/sudebnye-spory-mejdu-selhozpredpriyatiyami-ne-povod-dlya-lojnyh-obvineniyi-v-adres-grigoryana-a34614/

 

3 комментарии

  1. БЫВАЛЫЙ

    Коли вже цю наглючу особу приструнят? Викинути цього брехуна потрібно з Ю.Українська,як викинули свого часу його з політичного життя Вознесенська.Який він в сраці юрист,його за бабки консультує та працює на нього Вуїв О (дружина голови суду) Ось така петрушка,куди тільки дивиться чоловік?

  2. А Вы ожидали, что нибудь другого от этого ЛАВАШНИКА

  3. БЫВАЛЫЙ

    Этот засранец считает себя «известным политиком» николаевщины. Жулик ,обокравший большое колличество людей,должен понести соответствующее наказание.Чужие слезы так просто не пройдут.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*