Кращий роботодавець міста Вознесенська 2017 року – ПП «Вікторія — 8»

З метою відзначення кращих роботодавців Миколаївщини 14 грудня у Миколаєві відбувся обласний Форум роботодавців «Грані співпраці в контексті новітніх змін». Організований Миколаївською обласною службою зайнятості спільно з соціальними партнерами, він став гарним плацдармом для налагодження ще більш тісної співпраці між представниками влади, роботодавцями, соціальними партнерами та службою зайнятості. Не менш важливим завдання заходу є розвиток відповідального бізнесу, мотивація роботодавців не тільки до збереження а й створення нових робочих місць.


Кращими роботодавцями визнані підприємства Миколаївської області, які стабільно працюють, залучають інвестиції в регіон, забезпечують якісною продукцією не лише вітчизняний, а й закордонний ринок товарів та послуг, сприяють зайнятості населення Миколаївщини. Участь у Форумі взяли представники райдержадміністрацій, районних та міських рад, навчальних закладів, керівники об’єднаних територіальних громад та соціальні партнери.

Перший заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько, генеральний директор обласної організації роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини» Олександр Шпиль, заступник голови обласної ради профспілок Любов Онищенко відзначили кращих роботодавців словами подяки та пам’ятними знаками. Кращим роботодавцем м.Вознесенська цього року обрано ПП «Вікторія 8», яке по-праву славиться своєю продукцією не тільки за межами області, а й країни. Спільно з преставником підприємства Оксаною Петраш, у форумі взяли участь директор Вознесенського міськрайонного центру зайнятості Ірина Ларченко, заступник директора Оксана Черчик та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Рабоча.

Віримо, що лави кращих роботодавців Миколаївщини постійно будуть поповнюватись вознесенськими представниками, а тісна співпраця роботодавців, соціальних партнерів та центру зайнятості цьому сприятиме.

http://voz.gov.ua/material/6728

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*