Короною знищують найбідніших та переводять до найбідніших середній клас. Щоб і його знищити. Тому й гроші фонду просто розкрадаються.
Низький рівень використання коштів фонду боротьби з коронавірусом на медицину призводить до втрат людських життів, переконана фінансовий директор благодійного фонду «Пацієнти України» Марія Грішина.
За даними Міністерства охорони здоров’я, 9 листопада в Україні було проведено 42 966 ПЛР-тестів та виявлено 10 179 людей з COVID-19. Тобто кожен четвертий, хто здає тести, отримує позитивний результат. Померла в цей день 191 особа.
«Очевидно, що така кількість тестів не дозволяє і близько зрозуміти реальний рівень епідемії в країні, своєчасно виявляти пацієнтів з ковідом, забезпечувати їх ізоляцію та лікування. Необхідно терміново підвищувати кількість тестувань та зменшувати строки очікування результатів пацієнтами», – зазначає Грішина