Конкурс на посаду керівника КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» виграла Гідулян В.П.

Результати конкурсного добору на вакантну посаду керівника комунального закладу «Бібліотечна мережа м. Вознесенська».

4

30 січня 2018 року в сесійній залі Виконавчого комітету Вознесенської міської ради відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Бібліотечна мережа м. Вознесенська».

Керуючись нормами Закону України «Про культуру», Положенням про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури, затвердженого наказом Відділу культури та спорту Вознесенської міської ради від 01.09.2016 року № 27, та за результатами засідань конкурсних комісій переможцем на посаду директора комунального закладу «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» визначено Гідулян Валентину Петрівну.

Контракт з керівником комунального закладу «Бібліотечна мережа м. Вознесенська »    переглянути контракт /СКАНКОПІЯ/

     Відділ культури та спорту Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/material/6970

Дитяча бібліотека КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»

Бібліотека працює з 9:00 до 18:00
Вихідні дні: неділя, понеділок
Історична довідка

Заснував у 1924 році дитячу бібліотеку м. Вознесенська, що невдовзі стала одним з культурних центрів для юнаків і дітей, Євген Йосипович Михальський – пристрасний книголюб, педагог, добре освічена людина, яка володіла кількома іноземними мовами.
&nbsСьогодні дитяча бібліотека міста – це сучасний культурний, інформаційний і просвітницький центр, який мав два відділи: відділ обслуговування дошкільників та учнів 8-9 років та відділ обслуговування учнів 10- 14 років. До послуг юних читачів історична, довідкова, науково – популярна та художня література. У бібліотеці, спільно з музеєм Є. А. Кібрика працює лекторій «Світ нашої духовності», театр книги «Барвінок», реалізується програма « Шлях до милосердя».

Основні напрямки роботи бібліотеки:

  • Довідково-інформаційне обслуговування користувачів;
  • Відродження національних традицій. Розвиток культури, краєзнавство;
  • Становлення правової культури;
  • Розвиток інтелектуального потенціалу людини. На допомогу учбовому процесу;
    (Створений «Центр підтримки освіти і пізнавального дозвілля»)
  • На допомогу гуманізації і духовному становленню особистості ( Робота за програмою : «Шлях до милосердя»)
  • Популяризація літератури з питань валеології, природознавства, художньої літератури та книг з мовознавства. Літературознавства та мистецтва;
  • У бібліотеці працюють клуби та об’єднання за інтересами: лекторій «Світ нашої духовності» та ляльковий театр книги «Барвінок».
  • Робота з батьками.

Ресурсна база бібліотеки:

Бібліотечний фонд складає 21321 документів, книг — 20719 тис., періодичних видань – 466 примірників, аудіовізуальних матеріалів – 135, електронних видань -1.

Інформаційно — пошуковий апарат:

Довідково-інформаційний фонд (енциклопедії, довідники, словники);

Каталоги:
— алфавітний каталог;
— систематичний каталог для дітей 10-14 років;
— систематичний каталог для дітей 8-9 років;
— алфавітний каталог назв творів художньої літератури.

Картотеки:
— Систематична картотека статей для дітей 10-14 років;
— Систематична краєзнавча картотека для дітей 10-14 років;
— Картотека лауреатів літературних премій.

Службові картотеки:
— картотека масових заходів;
— картотека періодичних видань.

Довідково-інформаційний куточок:

«Країна Запиталія» у молодшому відділі;
«Вернісаж довідкових видань» у старшому відділі бібліотеки.

Програмна, проектна діяльність:

Однією з програм дитячого читання та залучення дитини до бібліотеки є програма « ШЛЯХ ДО МИЛОСЕРДЯ»: головним завданням якої є поліпшення обслуговування книгою дітей з обмеженими фізичними можливостями, з багатодітних і малозабезпечених сімей, формування літературно – естетичного смаку, любові до літератури та читання.

Творчі об’єднання за інтересами
 

Театр книги «Барвінок»
    Важливу роль в залученні дитини до читання в бібліотеці з врахуванням її інтересів та індивідуальних і вікових особливостей відводиться ігровим формам роботи з використанням лялькового театру книги «Барвінок», який протягом багатьох років працює при бібліотеці. Знайомство дітей з книгами та бібліотекою через ляльковий театр допомагає краще її популяризувати, адже діти дуже люблять дивитися вистави театру.

Лекторій «Світ нашої духовності»
    Протягом багатьох років у дитячій бібліотеці працює лекторій «СВІТ НАШОЇ ДУХОВНОСТІ».
У 2008 році дитяча бібліотека та музей Є.А.Кібрика розпочали спільну програму лекторію, яка розрахована на два роки за такими темами: «Природи чудеса, натхнення і краса», «Великдень всіх нас на гостину просить», «Чим багата українська хата», «Наш рідний край в мистецтві і поетичному слові», «Родина, як зірка єдина», «Світле свято Миколая», «Ой, радуйся, земле», «Пам’ятаймо імена героїв», «Рідна мова – духовності основа», «Людина – найцінніший скарб.
Така тематика лекторію розширює межі та сфери спілкування дитини, сприяє розвитку її пізнавальних здібностей, дає можливість бібліотекарю зосередити свою увагу на кожній дитині і задовольнити її запити.
Відвідавши заняття лекторію, діти зможуть пізнати багато нового і цікавого про історію та традиції рідного народу, про літературні і мистецькі шедеври, про видатних людей, які тут жили і працювали.

Участь у конкурсах дитячої творчості

    Кожного року не залишається осторонь дитяча бібліотеки від участі у Всеукраїнському конкурсі «Найкращий читач України».
Дуже приємно бачити, що у дітей не пропало бажання читати. Діти сумлінно готуються до цього конкурсу і доводять, що вони справжні книгомани. Цей конкурс заохочує дітей до систематичного читання, виявлення читацьких уподобань та виховує навички самостійної роботи з книгою.
Дуже приємно, що двічі ( у 2005 та 2009 роках ) читачі бібліотеки стали переможцями цього конкурсу. Чепиженко Вадим та Аніна Наталка отримали почесне звання “Найкращий читач України”. Вони відвідали книжкове місто Львів де побували на літературно – пригодницькому фестивалі “Книгоманія”.
    Кожна бібліотека може функціонувати тільки тоді, коли вона має можливість змінюватися разом із суспільством в цілому та користувачами зокрема.
Кроком до таких змін стала можливість застосовувати напрацьований протягом багатьох років досвід на перспективу створення «Центру підтримки освіти та дозвілля», який дасть можливість удосконалювати систему обслуговування користувачів – дітей та створення комфортних умов для їх спілкування та відпочинку.
Сьогоднішні діти – це покоління, яке орієнтується в Інтернеті та опановує комп’ютер швидше за дорослих. Але їм наша допомога все ж таки потрібна.
     Дитяча бібліотека намагається пристосовуватися до потреб користувачів. Задовольняючи їхні пізнавальні, культурні та освітні запити, намагаючись створити своєрідну атмосферу, свій стиль та напрямок роботи.
Так, у бібліотеці створено «Казкову вітальню», в якій працює «Ігротека», де діти можуть погратися в цікаві ігри, які для читачів бібліотеки придбав Відділ культури, сім’ї, молоді та спорту, є «Куточок відпочинку», з сучасними меблями та м’якими іграшками для дітей, де кожна дитина може відпочити та поспілкуватися з іншими дітьми, а також з батьками. Там можна познайомитися з новою літературою, що надійшла до бібліотеки, побачити найцікавішу інформацію для юних читачів.

Плани на майбутнє:

Створення у бібліотеці «Відеотеки», де будуть зібрані друковані та аудіовізуальні матеріали. Вона буде містити максимальний обсяг ресурсів і надасть доступ засобами комп’ютера до додаткових джерел інформації. Це дасть можливість дітям переглядати фільми та мультфільми за літературними творами. Тут можна буде організувати віртуальні мандрівки на сайти письменників або відомих літературних героїв, знайомитися з розвиваючими комп’ютерними іграми, проводити віртуальні екскурсії по дитячих бібліотеках.

Бібліотека в соціальному просторі

Дитяча бібліотека протягом багатьох років має та розвиває партнерські стосунки з різними установами та організаціями. Творча співпраця забезпечує виконання поставлених перед бібліотекою завдань, сприяє взаємодії бібліотеки і користувача та ефективності кінцевого результату.

 

Плани на майбутнє:

Сподіваємося, що в майбутньому бібліотека кардинально зміниться на краще. Стане ще привабливішою і сучаснішою, і кожна дитина зможе скористатися її бібліотечними фондами та її гостинністю.
«Адже життя дитини повноцінне тільки тоді, коли вона живе у світі казок, музики, фантазії і творчості», — ці слова сказав великий педагог В. Сухомлинський, і саме ці слова визначають роль бібліотеки у вихованні дитини, в тому, щоб бібліотека мала своє, неповторне обличчя, самостійно визначала пріоритетну стратегію у вихованні дитини, була затишною, привабливою та цікавою для кожної дитини міста.

Фотогалерея

© 2008 — 2018. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов’

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*