Коментар Миколаївської ОДА стосовно визначення фірм-перевізників у Вознесенському районі та тиску на Наталію Баланюк

 

У зв’язку із заявою голови Вознесенської РДА Наталії Баланюк стосовно тиску на неї з приводу визначення чи надання переваги певним фірмам-перевізникам, Миколаївська облдержадміністрація повідомляє наступне:

Жоден з чиновників Миколаївської обласної державної адміністрації не міг телефонувати пані Наталі Баланюк і будь-як лобіювати інтереси перевізника ФОП «Ярошенко», оскільки на останній конкурс щодо визначення перевізників дана фірма документи не подавала. Звертаємо увагу, що востаннє фірма ФОП «Ярошенко» подавала документи на конкурс із визначення перевізників у травні 2016 року.

Водночас, конкурс на здійснення пасажирських перевезень у межах Вознесенського району, що відбувся у серпні 2017 року, виграло ТОВ «Гаджиєв». Однак, вже у вересні цього року фірма-переможець відмовилась від обслуговування маршрутів та здійснення перевезень. Однак, замість того, щоб одразу оголосити новий конкурс для забезпечення перевезень у Вознесенському районі, районна влада чомусь оголосила конкурс лише на 26 січня 2018 року. Це, в свою чергу, призводить до того, що протягом декількох місяців Вознесенський район залишається без пасажирського транспорту – до проведення конкурсу перевозити людей офіційно буквально немає кому.

Миколаївська облдержадміністрація дбає про якість пасажирських перевезень в області, тому проводить перевірки щодо дотримання умов договорів пасажирських перевезень на внутрішньообласних маршрутах та закликає районну владу долучитися до цього процесу на районному рівні. Наголошуємо – не закривайте очі на порушення правил пасажирських перевезень, адже це, в першу чергу, життя наших громадян!

Водночас, нагадуємо, що саме до компетенції районних державних адміністрацій входить проведення конкурсів із визначення перевізників на внутрішньорайонних маршрутах. Важливим є дотримання правил проведення відповідних конкурсів – у складі конкурсного комітету окрім представників профільних підрозділів мають бути і представники громадських організацій. Наприклад, до складу конкурсного комітету із визначення перевізників на внутрішньо обласних маршрутах, замовником яких є облдержадміністрація, увійшли представники громадськості.

Довідково:

27 листопада Управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області та співробітники поліції провели рейдову перевірку у місті Вознесенську, під час якої було оглянуто 27 транспортних засоби, що надавали послуги з перевезень пасажирів у Вознесенському районі. В той же час, відпрацьовуючи численні звернення юридичних та фізичних осіб, Управлінням за систематичні порушення транспортного законодавства було складено 4 акти проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів автомобільним транспортом у відношенні ФОП «Ярошенко». Крім того, працівниками поліції винесено 3 постанови за експлуатацію транспортних засобів з технічними несправностями та переобладнаними без дозволу компетентних уповноважених органів у відношенні, в тому числі, і інших перевізників.

 

 

https://www.facebook.com/mykoda/?hc_ref=ART9MPQQWKLNQHaGzKFcRVyEUJJrQNUA
KQkA5tuHUcj45YAx5CiMIDkhDmVGFP2GIqU&fref=nf

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*