Колективи Щербанівського СБК підтвердили звання «народний»

Колективи Щербанівського СБК підтвердили звання «народний»

12/05/2017

11 травня в культурному житті Вознесенщини відбулася значна подія – підтвердження звання «народний» двох колективів: ансамблю української пісні «Українські вечорниці» та театру народної естради «Факел» Щербанівського СБК. Оцінювали стан роботи провідних колективів району атестаційна комісія з управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації та спеціалістів обласного методичного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

imagedscn9869

В непростий час сьогодення колектив «Українські вечорниці» продовжує збагачувати земляків найщирішими споконвіку в Україні дарунками – піснями. Особливо вразив членів комісії виступ колективу в обряді випікання весільного короваю.

Театр естради «Факел»  підготував п’єсу Михайла Альбіковського «Жартівниця». Учасники  колективу  дотепно  розкрили задум автора  та  викликали  симпатії   у глядачів.

Члени атестаційної комісії  підтвердили почесні звання «народний» та висловили подяки керівникам колективів Стращенко Ю.О. і Паляниці А.В. та всім учасникам художньої самодіяльності за великий внесок у велике слово «Мистецтво».

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=36503

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*