Кількість пожеж з початку року на Вознесенщині збільшилась

«У поточному році зросли показники пожеж у житловому секторі та загибелі на них», — розповідали рятувальники Вознесенщини під час профілактичного рейду.

З початку поточного року у Вознесенському районі зареєстровано 119 пожеж, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 83 % більше (2016 – 65). Серед них 47 вогневих випадків сталося у житловому  секторі, що також більше ніж у 2016 році на 74 %. На пожежах загинуло 8 людей, і цей показник найстрашніший, адже у минулому році загибелі на пожежах за цей період у Вознесенському районі не зареєстровано. Якщо говорити про причини, то тут ситуація така:

  • необережне поводження з вогнем – 82;
  • порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання – 27;
  • порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей – 6;
  • інші.

         Саме тому, 18 липня, заручившись підтримкою представників центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, рятувальники Вознесенщини провели рейд по житловому сектору та поспілкувалися із членами родин, які опинилися у складних життєвих обставинах.

         «Статистика вказує на те, що майже в усіх випадках можна було запобігти виникненню пожеж. Однак необачність та необережність з боку громадян призвела до такої ситуації. У родинах де виховуються діти, не можна забувати про дотримання правил пожежної безпеки, адже саме батьки, несуть відповідальність за здоров’я та благополуччя своїх дітей»-зазначали фахівці.

         Під час заходу, рятувальники пройшли по оселям, де мешкають багатодітні та малозабезпечені сім’ї  і звернули увагу господарів на недоліках, які слід усунути в першу чергу: пошкоджені дроти та розетки, перевантажені електромережі, неправильна експлуатація електропобутових приладів тощо. Рейдовики розповіли чому дані фактори є небезпечними та надали громадянам рекомендації щодо їх усунення.

         В рамках рейду охоплено 10 родин, які отримали корисну інформацію від фахівців Служби порятунку. Дорослі пообіцяли, що обов’язково дослухаються до порад заради власної безпеки та безпеки своїх близьких!

         Рятувальники Миколаївщини звертаються до усіх громадян! Будьте обережними! Не наражайте себе на небезпеку! В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку 101!

 DSC_0009.JPG

DSC_0014.JPG

DSC_0017.JPG

DSC_0019.JPG

DSC_0026.JPG

DSC_0040.JPG

DSC_0044.JPG

DSC_0055.JPG

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

http://mk.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/12585.html

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*