Керівник району Наталія Баланюк привітала енергетиків з професійним святом

image

Сьогодні, 22 грудня голова райдержадміністрації Наталія Баланюк в міському будинку культури привітала працівників Північного округу ПАТ «Миколаївобленерго» з професійним святом. Урочистості з нагоди відзначення Дня енергетика розпочались з вітальних виступів та нагороджень від керівників району та міста.

Так, очільник району у своєму виступі – привітанні зазначила: «Рада бути разом з Вами на цьому святі. Дозвольте привітати з Днем енергетика, а особливо за злагоджену роботу. Адже по при всі труднощі, Ви першими з’являєтеся на селі щоб відновити освітлення. З нагоди свята хочу подякувати: щастя, добробуту, щоб надії збувалися, всім натхнення, здоров’я, мирного неба».

Згідно розпорядження голови райдержадміністрації за сумлінну працю, високу професійну майстерність, значний особистий внесок у розвиток енергетичного комплексу Вознесенського району та з нагоди Дня  енергетика Почесними грамотами районної державної адміністрації нагороджено:

Білоуса Олександра Васильовича – провідного інженера групи релейного захисту та автоматики філії Вознесенського району Північного округу ПАТ «Миколаївобленерго»;Коршуновича Сергія Олександровича – інженера групи технічного аудиту філії Вознесенського району Північного округу ПАТ «Миколаївобленерго»; Лозовського Андрія Володимировича – начальника енергоінспекції філії Вознесенського району Північного округу ПАТ «Миколаївобленерго».

Творчі колективи та окремі виконавці подарували присутнім цікаву концертну програму та гарний настрій.

img_5494img_5495

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=43219

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*