Калейдоскоп заходів до Дня святого Валентина в бібліотеці № 1

14 лютого закохані всього світу відзначають День святого Валентина.Він святкується вже більше 16 століть. Це свято незвичайне і романтичне, бо закохані отримують ще одну можливість сказати один одному про свої почуття.Воно сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей.

Для кожної людини цей день – особливий. Він пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця. Недарма свято закоханих відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими, і в цей лютневий день на душі стає тепло, а повітря заполоняє відчуття щастя і романтики.

До дня  закоханих  в   бібліотеці № 1 Комунального закладу «Бібліотечна мережа м. Вознесенська», було проведено акцію «Зізнайтесь в любові до бібліотеки». Кожен, хто завітав в цей день до бібліотеки, брав участь в акції і  висловлював  свої щирі почуття любові до книги, до бібліотеки, залишивши свої зізнання  на бібліовалентинці. На абонементі користувачів бібліотеки  зацікавили  книги про кохання, які були представлені на книжковій виставці під  назвою «Найромантичніші літературні пари». Спілкуючись читачі обговорювали та пропонували один одному  книги, які вони читали і їм найбільше сподобались. Також, до цього свята в читальній залі було оформлено літературну експозицію «Серцю властиво любити».

В день закоханих бібліотекарі завітали до Вознесенського геріатричного пансіонату та в Обласний центр соціально – психологічної допомоги в м. Вознесенську,  з музично-поетичною елегією «Все починається з любові», аби подарувати гарний настрій людям,  які опинилися у складних життєвих обставинах.  Ліричні вірші та мелодійні пісні про кохання, які прозвучали на цьому заході  створили атмосферу душевного тепла та затишку і не залишили нікого байдужим.

Вітаємо усіх зі святом і бажаємо, щоб найчистіше і найсвятіше почуття, яке звеличує людину і робить її найщасливішою ввійшло в серця кожної людини.

Любіть і будьте любимими!

Бібліотека №1

КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»

http://voz.gov.ua/material/7044

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*