Не пропусти

Календар ФК «Сокіл» у Першій лізі Чемпіонату Миколаївської області з футболу сезону 2020 – 2021рр. (Перше коло)

screenshot_6

Календар  Чемпіонату Миколаївської області з футболу сезону 2020 – 2021рр.

Перша ліга

Перше коло

1 тур  (5-6 вересня)

  1. ФК «Зорі над Бугом» —  ФК «Прибужжя»
  2. ФК «Южноукраїнськ» —  ФК «Мостове»
  3. ФК «Нечаяне» —  ФК «Ольгопіль»
  4. ФК «Сокіл» —  ФК «Укр-Нива»
  5. ФК «Казанка» — ФК «Агролідер»

2 тур (12-13 вересня)

  1. ФК «Прибужжя» — ФК «Агролідер»
  2. ФК «Укр-Нива» — ФК «Казанка»
  3. ФК «Ольгопіль» — ФК «Сокіл»
  4. ФК «Мостове» —  ФК «Нечаяне»
  5. ФК «Зорі над Бугом» — ФК «Южноукраїнськ»

3 тур (19-20 вересня)

  1. ФК «Южноукраїнськ» — ФК «Прибужжя»
  2. ФК «Нечаяне» — ФК «Зорі над Бугом»
  3. ФК «Сокіл» — ФК «Мостове»
  4. ФК «Казанка» — ФК «Ольгопіль»
  5. ФК «Агролідер» — ФК «Укр-Нива»

4 тур (26-27 вересня)

  1. ФК «Прибужжя» — ФК «Укр-Нива»
  2. ФК «Ольгопіль» — ФК «Агролідер»
  3. ФК «Мостове» — ФК «Казанка»
  4. ФК «Зорі над Бугом» — ФК «Сокіл»
  5. ФК «Южноукраїнськ» — ФК «Нечаяне»

5 тур (3-4 жовтня)

  1. ФК «Нечаяне» — ФК «Прибужжя»
  2. ФК «Сокіл» — ФК «Южноукраїнськ»
  3. ФК «Казанка» — ФК «Зорі над Бугом»
  4. ФК «Агролідер» — ФК «Мостове»
  5. ФК «Укр-Нива» — ФК «Ольгопіль»

6 тур (10-11 жовтня)

  1. ФК «Прибужжя» — ФК «Ольгопіль»
  2. ФК «Мостове» — ФК «Укр-Нива»
  3. ФК «Зорі над Бугом» — ФК «Агролідер»
  4. ФК «Нечаяне» — ФК «Сокіл»
  5. ФК «Южноукраїнськ» — ФК «Казанка»

7 тур (17 -18 жовтня)

  1. ФК «Сокіл» — ФК «Прибужжя»
  2. ФК «Казанка» — ФК «Нечаяне»
  3. ФК «Агролідер» — ФК «Южноукраїнськ»
  4. ФК «Ольгопіль» — ФК «Мостове»
  5. ФК «Зорі над Бугом» — ФК «Укр-Нива»

 

Вища ліга

Перше коло

1 тур  (5-6 вересня)

  1. МФК «Первомайськ» — ФК «Семенівка»
  2. ФК «Воронівка» —  ФК «Хлібороб»
  3. ФК «Агрігрейн —  ФК «Вікторія»
  4. ФК «Васт» —  ФК «Варварівка»

2 тур (12-13 вересня)

  1. ФК «Семенівка» — с
  2. ФК «Вікторія» — ФК «Васт»
  3. ФК «Хлібороб» —   ФК «Агрігрейн»
  4. МФК «Первомайськ» — ФК «Воронівка»

3 тур (19-20 вересня)

  1. ФК «Воронівка» — ФК «Семенівка»
  2. ФК «Агрігрейн» — МФК «Первомайськ»
  3. ФК «Васт» — ФК «Хлібороб»
  4. ФК «Варварівка» — ФК «Вікторія»

4 тур (3-4 жовтня)

  1. ФК «Семенівка» — ФК «Вікторія»
  2. ФК «Хлібороб» — ФК «Варварівка»
  3. МФК «Первомайськ» — ФК «Васт»
  4. ФК «Воронівка» — ФК «Агрігрейн»

5  тур (10-11 жовтня)

  1. ФК «Агрігрейн» — ФК «Семенівка»
  2. ФК «Васт» — ФК «Воронівка»
  3. ФК «Варварівка» — МФК «Первомайськ»
  4. ФК «Вікторія» — ФК «Хлібороб»

6 тур (17-18 жовтня)

  1. ФК «Семенівка» — ФК «Хлібороб»
  2. МФК «Первомайськ» — ФК «Вікторія»
  3. ФК «Воронівка» — ФК «Варварівка»
  4. ФК «Агрігрейн» — ФК «Васт»

7 тур (31 -1 жовтень-листопад)

  1. ФК «Васт» — ФК «Семенівка»
  2. ФК «Варварівка» — ФК «Агрігрейн»
  3. ФК «Вікторія» — ФК «Воронівка»
  4. ФК «Хлібороб» — МФК «Первомайськ»

26,27 вересня – резервні дні

24,25 жовтня – святкування 112 –ої річниці Миколаївського футболу.

7,8 листопада – резервні дні.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*