ІЗ НЕБА В УКРАЇНСЬКИЙ КРАЙ ІДЕ ЗИМОВИЙ МИКОЛАЙ

Передноворічний період несе з собою завжди приємні клопоти і відчуття свята, яке ось-ось настане. Нам усім так хочеться створити особливий настрій. Кожен спішить дарувати турботу близьким і рідним, але не слід забувати і про тих, кому бракує нашої уваги і тепла. Як і кожна людина — самотні люди потребують, мабуть, найбільше теплого, доброго, ласкавого слова. Для цього потрібно не так уже й багато.

25442826_936194646556559_3596732911277589566_n
Працівники бібліотеки №1 КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» 19 грудня, в день Святого Миколая завітали у Вознесенський геріатричний пансіонат та подарували фольклорне свято «Із неба в український край іде зимовий Миколай», створивши святкову атмосферу та чарівний настрій. Також бібліотекарі розповіли про різнобарв’я українських зимових свят, обряди, народні прикмети, відродження традицій. Свято супроводжувалося розвагами, жартами та піснями.
Наостанок привітали усіх присутніх зі святом Св. Миколая, побажали передусім здоров’я, адже це – найбільша цінність у житті кожної людини, а також миру, щастя, благополуччя та довгих років життя.
Наша мета була, подарувати свято людям, які потребують нашої уваги та донести до них відчуття того, що вони не самотні і про них пам’ятають. Важливо також привернути увагу громадян міста до гострої і актуальної проблеми турботи про людей літнього віку та мешканців геріатричного пансіонату зокрема. Закликаємо усіх бути чуйними, милосердними, дарувати любов, тепло, турботу і піклування тим, хто потребує цього найбільше.
Бібліотека №1
КЗ «Бібліотечна мережа
м. Вознесенська»

http://voz.gov.ua/material/6743

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*