Ініціативна група обговорила святкування Колодія та запровадження масштабної велосипедної гонки

12 лютого 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрія Путія відбулася нарада щодо підготовки до святкування Колодія, яке відбудеться на Центральній площі міста вже у цю суботу.

Свято Колодія дуже схоже зі святом Масляної, але має ряд духовних та зовнішніх відмінностей. Масляна передбачає собою наїстися досита перед довготривалим Великим постом, а під час Колодія народ зустрічає весну. Ще свята відрізняються одне від одного смаколиками: на Масляну поїдають млинці, а от на Колодія частують варениками з сиром.

Організаторами свята повідомлено, що підготовка до народних гулянь знаходиться на завершальному етапі. Залишилися деякі деталі, на які потрібно звернути свою увагу, адже свято Колодія у Вознесенську відзначатиметься вперше.

В рамках наради ініціативною групою обговорено питання організації масштабних велоперегонів, які проводитимуться в травні та будуть приурочені до святкування Дня міста. Подружжя Ткаченків, які є неодноразовими учасниками подібних масових заходів, поділилися з присутніми досвідом щодо організації велосипедних гонок, розміщення КП тощо. Також порушувалися питання виготовлення емблеми майбутнього марафону, маршруту, вікового розподілу по категоріях, потреби у стартових внесках, організації наметового табору.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/7024

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*