«Ініціатива заради життя»

 

Про права, пільги та гарантії для учасників АТО останнім часом говорять багато. Та як свідчить практика далеко не кожний з них знає про всі ці правові нюанси та готовий їх відстоювати.
12 квітня 2018 року в приміщенні Вознесенського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних з числа учасників АТО за участю представників Всеукраїнської благодійної організації «Ініціатива заради життя» в рамках реалізації проекту «Посилення організаційної спроможності Центрів допомоги демобілізованим учасникам АТО та їх сім’ям у Миколаївській області». Мета зустрічі – покращити рівень знань військовослужбовців, які приймали участь в антитерористичній операції щодо змісту, об’єму та порядку реалізації основних соціальних гарантій та пільг учасників АТО та членів їх сімей.

5544
Активному спілкуванню сприяла приємна та невимушена атмосфера, яка панувала в аудиторії. Хтось з присутніх мав більше інформації про статус учасника АТО та пільги і гарантії, дехто – ще не достатньо цікавився вище згаданими питаннями, адже звикав до мирного життя. Були такі, хто використав свої права, та отримав земельні ділянки. Тож присутні мали можливість дізнатись про перешкоди, які вони долали на шляху оформлення документів, і чого їм це вартувало.
По завершенню заходу присутні отримали пам’ятки для сімей військовослужбовців, буклети «На допомогу учасникам АТО», контакти служб підтримки, посилання на корисні Інтернет-ресурси. Індивідуальні консультації та спілкування після завершення заходу засвідчило, що у багатьох ще є невирішені питання, і допомога їм дійсно необхідна.

https://www.facebook.com/vozmrcz/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*