І знову про депутатський фонд

Чому депутати міської ради не підтримали проект рішення про Порядок використання коштів міського бюджету на вирішення проблемних питань округів?

screenshot_1
14 голосів «проти», 11 — «за»
Такий результат голосування за проект рішення міської ради, поданий депутатом Кондратєнковим Ю.М. «Про затвердження Поряду використання коштів міського бюджету, які в 2018 році спрямовуються на виконання звернень виборців за пропозиціями депутатів Вознесенської міської ради»
В обговоренні цього питання прийняла участь рекордна кількість депутатів. Зазвичай  проекти рішень голосуються «автоматом» згідно пропозицій голів відповідних профільних комісій.
У виступах депутаів прозвучали і звинувачення у корупційному характері цього проекту рішення, що потім приведе до корупційних дій самих депутатів ( Бебінов Р.С.), які будуть «на свій розсуд» ( цитата виступаючого депутата) розподіляти кошти для допомоги жителям міста для термінової операції, для реабілітації після її проведення і т.д.
Окремі депутати були категорично проти прийняття цього проекту рішення (Пилиппенко Д.В., Плохотний О.М., Чорноморець І.І.)
Пропозиції щодо внесення змін до проекту рішення внесла депутат міської ради, колова земельної комісії Вуїв О.В., яка запропонувала прийняти рішення про офіційне затвердження меж виборчих округів кожного депутата, щоб виборець чітко знав до якого депутата він може звернутися.
Але обговорення було припинено, і міський голова поставив питання на голосування.
Рішення не прийнято.

 

5 комментарии

 1. БЫВАЛЫЙ

  Опублікована стаття дає чітко зрозуміти, що Луков, Торжинська, яка теж депутат , разом із «своїми» депутатами провалили прийняття такого важливого проекту для виборців та взагалі для громадян нашого міста. Як тепер вони будуть дивитися людям в очі ? Ганьба такому меру та депутатам міста!!!!!

 2. БЫВАЛЫЙ

  Дуже хотів-би почути відповідь депутатів Пилиппенко , Плохотного , Чорноморець та інших 11-ти депутатів своїм виборцям за таке голосування та таку турботу про громадян .

 3. Очень интересная мысль депутата Бебинова о якобы возможной коррупционной составляющей, когда он голосует за другие решения, где ярко выражен конфликт интересов,его почему-то не волнует коррупционная составляющая, также как и не волнует наполнение городского бюджета.
  Пилипенко,Черноморец, Плахотный -понятно слов нет,одни только впечатления.
  А Оксана Викторовна, должна бы знать, что границы округов есть, они даже опубликованы на официальном сайте и депутаты проводят прием граждан.
  За то как бойко депутаты вместе с мером обсуждали ценовую политику звезд украинской эстрады (кстати там бюджеты в у.е.).
  За то какое название городской программы «Турбота», где можно получить максимум 2.5 тыс грн.
  Вот у нас такая турбота за жителей города, городской власти и депутатского корпуса

 4. БЫВАЛЫЙ

  Після перегяду відео трансляції сесії на офіційному сайті міста був в якійсь мірі збурений циницною поведінкою деяких депутатів. Але більше всього здивувала відверто хамська поведінка міського голови. Він ледь не вискакував із штанів , щоб депутати не прийняли рішення про виділення коштів депутатам, перебивав доповідача , дякував «своїм» депутатам за «змістовні» запитання, всією своєю поведінкою пропонував «своїм» депутатам не приймати цього рішення , при цьому йього зовсім не турбувал проблеми членів громади, до якої він найнятий на службу і які могли б скористатися цими грошима. Г А Н Ь Б А такому голові міста та депутатам, яким байдужі людські проблеми.

 5. Депутати від більшості просто злякалися відповідальності. Якщо до них надійте три заяви про матеріальну допомогу, тож треба бути виїхати до кожнього на місце проживання . з’ясувати всі житлові умови, скласти відповіднитй акт і прийняти одноособне рішення . А це не так просто…

  Простіше голосувати за всі рішення на сесії при цьому не нести жодної відповідальності за це.
  Бо як кажуть , сама безвідповідальна — це рада, в якій жоден депутат не несе персональної відповідальності за прийняте рішення.

  А тут треба приймати рішення самому і бути готовим відповідати за це рішення. І кому це т реба?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*