ХТО І ЧОМУ «КРИШУЄ» ПРИВАТНОГО ПЕРЕВІЗНИКА ЯРОШЕНКА У МІСТІ ВОЗНЕСЕНСЬКУ ?

ХТО І ЧОМУ «КРИШУЄ» ПРИВАТНОГО ПЕРЕВІЗНИКА ЯРОШЕНКА У МІСТІ ВОЗНЕСЕНСЬКУ ?

Журналістське розслідування!

Вже декілька років у Вознесенському районі одна людина має славу, якій все можна, і все сходить з рук. Це приватний перевізник Ярошенко І.Т.

І протягом всіх цих років пасажири скаржаться на те, що цей перевізник не дотримується графіку руху, відмовляється перевозити пенсіонерів, інвалідів, учасників АТО за пільговим тарифом.

Автостанція «Дружба» та база гаражування автобусів та випуску їх на лінію не зареєстрована відповідним чином, податки не сплачуються. В штатному розкладі зареєстровано 28 осіб, сплачують податки тільки за 18 осіб, і ті , із заробітної плати 1600грн.

Метою нашого дослідження і стало питання – чому так вільно себе почуває у Вознесенському районі цей перевізник. Ми поцікавилися, в першу чергу, — чи є в цього перевізника офіційні документи, на основі яких, він здійснює перевезення.

yaroshenko-009yaroshenko-005

А для цього повинні бути рішення конкурсних комітетів Вознесенської райдержадміністрації та Вознесенського виконавчого комітету.

І вони є, але тільки негативні. Ні один із органів влади не дозволив приватному підприємцю Ярошенко І.Т здійснювати перевезення ні по місту, ні по району.

Докази:

│ «ПП «Ярошенко І.Т.» недопущений до участі в конкурсі згідно п.12 Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».( із протоколу конкурсного комітету Вознесенської РДА від 26 січня 2018 року)  http://voznesenskonline.com.ua/viznacheno-peremozhtsya-konkursu-pereviznikiv-na-primiskih-marshrutah-rayonu/

│ «ПП « Ярошенко» набрав найменшу кількість балів, тому не був визнаний переможцем».( із протоколу конкурсного комітету Вознесенського виконавчого комітету від 20 грудня 2017 року) http://voznesenskonline.com.ua/viznacheni-peremozhtsi-konkursu-pereviznikiv/

Здавалося б, кожна законослухняна людина повинна зрозуміти, що вона не має права на перевезення в районі та місті. Але це тільки не про Ярошенка І.Т.  Хай влада вирішує що хоче, а  він возить пасажирів і буде возити. І зупинити його нема кому.

28001533_1248956391874397_298069397_n28000916_1248956431874393_1376953488_n

Хоча намагання були. Колишній голова Вознесенської РДА Баланюк Н.Ю. на одному із інтерв’ю  на інформаційно -аналітичному порталі «Вознесенськ онлайн» висловилися про те, що хоче взяти відпустку і зробити сидячий страйк біля Миколаївської ОДА, щоб припинити свавілля перевізника Ярошенка у Вознесенському районі, бо інших заходів впливу  у неї вже немає.

Спитаєте чому саме біля Миколаївської ОДА? І правильно зробите. Тому, що саме Миколаївська ОДА рішенням конкурсного комітету надала право на перевезення у Вознесенському районі перевізнику Гаджиєву, а Ярошенко І.Т просто не допустив його на ці маршрути і протягом декількох років проводив перевезення пасажирів одноосібно.

І тут було все, як в детективних серіалах – і спалення автобусів і різання скатів… І досі маршрути Гаджиєва обслуговує Ярошенко.

І ви хочете сказати, що цього ніхто не знає, не бачить?

Знають і бачать. Але зробити ніхто і нічого не може.

Виникає питання – чому? Виявляється є Ярошенко Руслан Іванович, син приватного підприємця, є депутатом Вознесенської районної ради від політичної партії «Блок Петра Порошенка», який при кожній нагоді нагадує про свою приналежність до партії Президента і йому сходить все з рук.

28175731_1248929105210459_1610980405_nyaroshenko-008

На слуху у всіх мешканців міста нещодавня сутичка  між Русланом Ярошенко та представниками Управління Укртрансбезпеки у Миколаївсьій області, яка сталася під час чергового рейду цієї організації щодо дотримання правил пасажирських перевезень. Ярошенко Р.І. жбурляв каміння , чим наніс механічні пошкодження автомобілю цієї служби. А також висловлював образи та погрожував працівникам поліції, які прибули на місце події

Докази:

│ «За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 345 КК України «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу», санкція якої передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.
Тривають слідчі дії.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області»│

http://voznesenskonline.com.ua/vidnosno-deputata-voznesenskoyi-rayonnoyi-radi-yaroshenko-r-i-rozpochato-kriminalne-provadzhennya/

Є і інші приклади – приклади фальшування документів, а саме протоколів про проходження обов’язкового технічного огляду транспортних засобів, які використає ПП Ярошенко Т.І. для перевезення пасажирів.

Встановлено, що тільки один автобус  із 23 маршрутів дійсно пройшов технічний огляд в ПП «Аруна-Партнер». Інші паспорти проходження технічного нагляду в «Татарбунарському центрі технічного нагляду транспортних засобів», які надані для розгляду на конкурсну комісію — сфальшовані, «липові», підроблені – це як кому краще зрозуміти.

Докази:

 1. Лист Головного сервісного центру МВС від 22.01.2018 № 31/325
 2. Лист Управління патрульної поліції в Миколаївській області від 25.01 2018 № 1489/41/16/02-2018

До речі, ми поцікавилися цією фірмою, яка видала «так звані» протоколи проходження технічного контрою з Татарбунар. Виявилося, що в цій фірмі працює аж 2 особи, керівник та бухгалтер ( дані з Інтернету). Виникає досить слушне запитання – а хто ж проводив технічний огляд автобусів? Керівник? Гачик Олег Миколайович, який і підписав ці документи? ( код цієї фірми 36172663)

yaroshenko-007yaroshenko-006

І останнє.

З 14 лютого 2018 року ПП Ярошенко здійснює перевезення пасажирів по маршруту «Вознесенськ- Таборівка» , на яке у нього немає дозволу та рішення конкурсної комісії Вознесенського виконавчого комітету. Ось так, працює собі нелегально і все. І знову перевозить всіх, окрім пільгової частини населення.

Питання, на які сподіваємося отримати відповіді від:

1.управління інфраструктури Миколаївської ОДА

2.міського голови Вознесенська

3.виконуючого обов’язки голови Вознесенської РДА

4.від прокуратури та інших контролюючих органів

— хто і чому «кришує» приватного перевізника Ярошенка Івана Тихоновича?

— чому до нього не вживаються відповідні заходи щодо нелегального перевезення пасажирів з боку усіх вищезазначених служб?

— і політичне питання – чи є приналежність до партії Президента привілеєм у вирішенні власних бізнесових питань і чи не варто керівництву партії «БПП» розглянути питання про перебування таких членів в своїх лавах?

Просимо вважати результати цього журналістського дослідження як звернення до вищезазначених структур і сподіваємося на відповідь у зазначені законодавством терміни.

ВО «Журналісти проти корупції»

 

12 комментарии

 1. «хто і чому «кришує» приватного перевізника Ярошенка?» — ройте в ОГА и в БПП.

  • Я считаю, что это именно травля из-за Ярошенко, Кормышкина и депутатов, которые представляют партию Наш Край и БПП. У нас тут воруют, я об этом говорю и меня за это увольняют, — высказала свое мнение Баланюк. (Николаевский обозреватель)

 2. Есть сведения о том, что Ярошенко получил еще один маршрут от Николаевской ОДА — Александровка-Николаев, но ездит только до Белоусовки .
  Кто может подтвердить или опровергнуть?

  • «Это 100% заказ Баланюк. Ливик там тоже.»

   • «Это 100% заказ Баланюк. Ливик там тоже.»

    Заказ чего? Перевозок? Деятельности Ярошенко? Маршрута на Николаев ?

    Если можно, объясните…

    • Объясняю это будет очередной спич «перевозчика» на вышедшую статью, где он укажет заказчиков которые очередной раз нанесли урон деловой репутации

  • Одна кукушка из ОГА на куковала, что в скором времени «Вознесенскавтотранс «, могут лишить ряда маршрутов не знаю правда каких в городе, или районе?
   Самое интересное, предлог, «Ездил, и давал автобусы для народа в Киев, участвовал в акциях поддержки Саакашвили», не правда ли интересное конкурсное требование, для участия в конкурсе?
   Не менее интересный факт, что на маршруты которые заберут у «Вознесенскавтотранса», область планирует назначить перевозчика «Гаджиева», политическая принадлежность данного предприятия к «Нашему Краю», как Вам такой расклад?

   • Что здесь не понятно давал автобуси автопарк, подерживал Саакашвили Пипия…Кто то об етом не знал????

    • В России говорят если ты против Путина -ты американский шпион, в Украине если ты против Порошенко то ты- российский шпион

 3. Нанесли урон кому — Ярошенко?. Он сам собственными действиями наносит урон себе и своей репутации!

  Пускай укажет заказчиков…
  Но пусть сначала действует в рамках закона.
  А потом кому-то предъявляет претензии

  • Запомните раз и на всегда Ярошенко всегда действует в рамках закона,а вот тот кто розпространяет такую информацию должен отвечать за каждое слово???? А лутше следить за собой,и успеть за жизнь зделать хоть половину того что сделал Ярошенко для людей???? Как слабо????

 4. Кто не знает что автопарк давал машини что б возить людей на майдан.Пипия подерживает Саакашвілі??? Может ето интересней чем Ярошенко???

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*