Не пропусти

Громадська організація звітує про зібрані кошти для пенсіонера. Як пенсіонер доживає свій вік… (особисті емоції та думки)

 

 

В березні 2019 року за зверненням небайдужих мешканців міста, при підтримці інформаційно-аналітичного порталу «Вознесенаьк онлайн», громадська організація «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії» розпочала збір коштів для допомоги 89-річному пенсіонеру, який проживає в жахливих умовах.

На сьогодні, 31 травня 2019 року зібрано 630 грн.

Ми щиро вдячні тим людям, які пройнялися долею цієї людини.

Ми щиро вдячні Майстренко Ользі Олександрівні ( 30 грн.), Іщенко Юрію Володимировичу (50 грн.), Стрілець Ользі Володимирівні ( 50 грн.), Ройтштейн Галині Михайлівні ( 500 грн.) за їх благодійну допомогу.

dscn3583dscn3591

На жаль, тільки чотири вознесенці сприйняли чужу біль, як свою особисту і спробували допомогти. Ми розуміємо, що у кожного вистачає своїх проблем і невирішених питань.

Але таких проблем, як у Володимира Марковича, так звуть нашого пенсіонера, думаю, що немає більше ні у кого.

І тепер, як кажуть на телебаченні « слабонервных и детей до 18-ти лет прошу не смотреть»

Володимир Маркович проживає на другому поверсі колишнього будинку ЖЕКа, якому , на зовнішній погляд, більше 100 років. На други й поверх ведуть аварійні сходинки, по яких і молодій людині піднятися нелегко. Води та каналізації немає. Одне вікно забито листом металу.

В кімнатах оббиті стіни аж до каменю. Перевернута догори ванна. В кімнатах купа старих меблів, паперу, бляшанок, досок, картону…

Чорний від грязюки матрац, на якому спить Володимир Маркович. Банки, миски для справляння нужди ( вибачте)…

dscn3581dscn3585

Придивіться до цих фотографій, і ви зрозумієте, що я намагаюся якось підібрати слова, щоб не дуже шокувати читачів. (ФОТО)

Якщо до цього додати, що Володимир Маркович 3 тижні тому впав в місті, втратив свідомість, був доставлений в нашу ЦРЛ і через 5 днів був виписаний додому, при чому він майже став глухим, на 90 відсотків втратив зір – і став абсолютно безпомічним .

Правда, він напомацки готує собі кашу, напомацки включає та виключає електричну плитку. Напомацки носить собі відрами воду. Але все памятає, де кладе свої ліки, де ставить посуд, де зберігає книжки для сплати комунальних послуг.

В квартирі невиносимий сморід , павутиння, пилюка і просто , вибачте за слово, бардак в кубі.

На Володимиру Михайловичу порваний одяг, засмальцовані і «дурно пахнущие» штани.

(Зрозумійте мене правильно, я ніяким чином не хочу принизити цю людину, яку так наказало життя, навпаки хочу допомогти і достукатися таким чином до вас, шановні читачі, до вас, працівники міської ради, до вас, підприємці і депутати)

Якщо додати до цього , що Володимир Маркович — людина з педагогічною освітою, довгий час працював викладачем в нашому аграрному технікумі – то стає дуже боляче і дуже соромно за всіх нас, за нашу байдужість , за нашу неувагу до таких , як ця людина, яка в таких нелюдських умовах доживає свій вік.

dscn3579dscn3600

dscn3586dscn3588

dscn3597dscn3590

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*