Не пропусти

Гравець «Сокола» освідчився дівчині перед стадіоном вболівальників

screenshot_4

У цю суботу перед футбольним  матчем «Сокіл» — «Мостове» захисник приймаючої команди Андрій Кравченко освідчився своїй дівчині.

Перед початком матчу, коли команди були вишикувані на футбольному полі, а глядачі чекали стартового свистка на своїх місцях, коментатор зустрічі оголосив про важливу подію у одного з гравців господарської команди та передав мікрофон Андрію Кравченку.

Хлопець перед усім стадіоном освідчився коханій дівчині у своїх почуттях, ефектно ставши на одне коліно, та запропонував: «Стань моєю дружиною!». Здивована дівчина без вагань відповіла «Так», що бурхливими оплески підтримали усі присутні. Футболіст вручив коханій букет троянд та випустив у небо повітряні кульки.

Сам матч між «Соколом» та «Мостовим» закінчився перемогою господарів.

screenshot_2

screenshot_3

У Першій лізі обласного чемпіонату «Сокіл» на домашньому полі мінімально обіграв «Мостове»

У суботу, 19 вересня, на центральному міському стадіоні Вознесенська відбувся матч третього туру Першої ліги Чемпіонату Миколаївської області між командами «Сокіл» та «Мостове».

«Сокіл» (м. Вознесенськ) – «Мостове» (Доманівський р-н) 2:1 (2:0)

Арбітри: Ю. Бойко, О. Нестеренко (обидва – Южноукраїнськ), О. Коробань (Мартинівка). Спостерігач арбітражу: М. Петрановський (Вознесенськ).

Голи: Шевченко (21), Сербулов (25) – Ол-р Гонтарук (57).

Перший тайм гри «Сокіл» домінував на полі, команда захопила ініціативу та перетворила її на результат, забивши два м’ячі. Перший гол у ворота господарів був забитий на 21 хвилині Дмитром Шевченко, а вже за 4 хвилини Олег Сербулов подвоїв рахунок. «Мостове» намагалося відігратися, ще до перерви організувавши гарний вихід один на один з голкіпером, однак перший номер «Сокола» розібрався у ситуації. Після перерви господарі розслабилися, припустилися помилки, якою одразу скористалися опоненти: на 57 хвилині Олександр Гонтарук прорвався до карного майданчика суперника та відправив м’яч у ворота. Після цього гравці «Сокола» уважніше діяли в обороні, створювали моменти, але забити більше не вдалося, як і їх опонентам. Рахунок у матчі так і залишився 2:1 на користь господарів поля.

Тренер команди «Сокіл» Володимир Карпов прокоментував матч:

«Гра практично весь час проходила з перевагою нашої команди. У першому таймі забили два голи, володіли ініціативою, а на початку другого тайму трохи не розібралися захисник з воротарем, суперник скористався помилкою та нам забили гол. Потім гра перейшла у нервове русло, тому що у нас були моменти, які ми не використали. Треба віддати належне супернику, я так помітив, що вони приїхали неповним складом, але старалися, намагалися відігратися. Надалі ми тримали гру під контролем, лінія захисту більше не давала збоїв. Так і дограли до рахунку 2:1. Результатом задоволений, грою – не зовсім. Хочу висловити вдячність бригаді арбітрів, не було ніяких ексцесів, гра проходила спокійно».