Не пропусти

Голова Вознесенської виборчої комісії Кіценко О.С. зробив заяву, щодо виборів у Вознесенську

«ХОЧУ ЗНАТЬ КТО РАСПРОСТРАНЯЕТ ЭТОТ БРЕД И С КАКОЮ ЦЕЛЬЮ ??? ВСЕХ КОГО ИНТЕРЕСУЕТ ЭТОТ ВОПРОС ПРОШУ ОБРАЩАТЬСЯ В ГОРОДСКУЮ ИЗБИРАТЕЛЬНУЮ КОМИССИЮ ЗА РАЗЪЯСНЕНИЕМ, А ВСЕХ » СЕКСУАЛЬНО » ОЗАБОЧЕННЫХ ОППОЗИЦИОНЕРОВ, КОТОРЫЕ ИНТЕРЕСУЮТСЯ ИЗБИРАТЕЛЬНЫМ ПРОЦЕССОМ ВОЗНЕСЕНСКОЙ
О. Т. Г. ПРЕДУПРЕЖДАЮ О УГОЛОВНОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТИ ЗА РАСПРОСТРАНЕНИЕ НЕ ПРАВДИВОЙ ИНФОРМАЦИИ, КОТОРАЯ ВВОДИТ В ЗАБЛУЖДЕНИЕ ИЗБИРАТЕЛЕЙ И НАПРАВЛЕНА НА ДИСКРЕДИТАЦИЮ ОРГАНОВ МЕСТНОГО САМОУПРАВЛЕНИЯ И ЦЕНТРАЛЬНОЙ ИЗБИРАТЕЛЬНОЙ КОМИССИИ.
Голова Вознесенської М.В.К. О. Кіценко.»

screenshot_12screenshot_13

screenshot_14screenshot_15

screenshot_1screenshot_2

КІЦЕНКО ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ з 06.09.2015 очолює Комунальну установу «ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ», засновником якої є ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА МІСТА ВОЗНЕСЕНСЬКА.

Соцмережи вже відреагували на заяву голови Вознесенської М.В.К. О.

Ещё раз убеждаюсь, что наша власть прогнила полностью, а те кто должны быть не предвзятыми арбитрами, уже заранее всё решили, ….теперь не отвертеться на выборы пойду 100%..

screenshot_16

https://www.facebook.com/profile.php?id=100019268914842&hc_ref=ARTmlTM09xIkiC-thdcxQbsLNb93sJJhopLPar6xKDrGbeG7vYOb5QbzYhwyBeie99o&fref=nf

Критика пана Кіценко спрямована на статтю

«Міській голова Вознесенська та депутати бояться йти на вибори до нової ОТГ»

Питання, щодо причин затримання виборів у Вознесенській ОТГ, починає отримувати скандальних обрисів.

Нагадаємо, що ЦВК мала призначити вибори у Вознесенську на 29 жовтня 2017р., однак  з не зрозумілих  причин вибори не були призначені.

Ситуацію прояснила  консультант Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України Юлія Забродкіна вона зазначила, що місцева влада Вознесенська направила лист до ЦВК, з проханням не призначати найближчім часом дострокові вибори.

screenshot_2

Аргументація міської влади до ЦВК була на посилання, що у ВРУ зареєстровано законопроект по якому в містах обласного значення, ОТГ буде створюватись без призначення дострокових виборів.

Позиція влади Вознесенська по достроковим виборам викликала резонанс у громадськості, адже відомо що більшість законопроектів у ВРУ не приймаються роками, а то і десятиліттями, а місцева громада не може розпочати процес децентралізації та втрачає 10-ки мільйонів субвенцій з державного бюджету кожного року.

Кошти втрачає не тільки Вознесенськ, а й села Новогригоривка та Раково, що повірили місту та створили з ним ОТГ.

Позиція Вознесенська до своїх партнерів викликає не тільки запитання, а й скидається на відверту неповагу. Адже, навіть якщо вказаний вище закон ВРУ прийме (на це не має ніякої гарантії, через рік або два) довибори будуть проводиться лише у тих населених пунктах, що приєднались, а саме у Новогригорівській сільській раді.

Однак, в Вознесенській міській раді передбачено найбільша кількість депутатів для утворень з такою кількістю населення, а саме 34.

Більше депутатів до вибрати не можливо, та збільшити їх кількість теж, тому села   Новогригоривка та Раково залишаться без своїх депутатів у раді, а будуть обирати лише старост сіл.

Щодо, Вознесенської міської ради сьомого скликання, то в «народі» вона отримала визначення: «РАДА ПОЛІТИЧНИХ ІМПОТЕНТІВ, ЩО ПРОТИРАЮТЬ ШТАНИ».

На не компетентність міської ради та виконкому, що вона сформувала громадськість звертала неодноразово.

Нагадаємо, що рада вже фактично відпрацювала  половину строку на який її було обрано.

Однак, жоден з 34-х народних обранців не подав до ради свого проекту рішення ВМР, лише два депутати Вуїв О.В. та Кондратєнков Ю.М. подали свої депутатські запити.

Більшість часу депутати голосують за прийняття всіляких формальних программ та звітів, не наповнених реальними змінами для міста, та таке інше і пожвавлюються коли мова йде про земельні питання чи тендера.

bez-nazvaniya

 

4 комментарии

 1. Татьяна

  Хочу спросить у пана Киценко ( как у «специалиста» по выборам), когда в городе Вознесенске будут выборы как объединенной громады с Новогригорьевкой и Раково — это вопрос 1.
  Вопрос 2 — если выборы все-таки будут, какие полномочия городской избирательной комиссии? Подчеркиваю — городской!
  Если выборы будут, то должна быть создана новая избирательная комиссия с участием представителей от города, Новогригорьевки и Раково….
  И пан Киценко здесь абсолютно не при чем!
  По какой причине он нервничает???

 2. Татьяна

  Председателя городской избирательной комиссии назначает ЦиК. И мнение городских депутатов здесь ни при чем, к сожалению. А у Киценко там все «схвачено»

  • Administrator

   Надо обновить в памяти, ЦИК назначает и снимает за поданням местного совета. Хотя может ошибаюсь.

 3. Слабо представляю, чтоб например в Николаеве или Одессе глава избиркома, после газетной публикации делал такие заявы, выяснял публично кто написал статью и пр. И уверен, что будь он не умён, что б всё вышеперечисленное делать, моментом вылетел бы с должности.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*