Не пропусти

Фракція ППВО «Батьківщина» у міській раді вимагає відставки мера Лукова В.Д.

Відповідна заява (далі) була озвучена на сесії міської ради 23.11.2018р.

Лукову В.Д. закидають, лобіювання певного перевізника у місті та недоброчесну поведінку під час «скандалу» з перевезенням пенсіонерів.

Варто зазначити, що  ППВО «Батьківщина» у міській раді  лише зачитала відповідну заяву, а не поставила питання про недовіру меру у порядок денний сесії.

Враховуючи, систематично слабку юридично-бюрократичну роботу ППВО «Батьківщина» у міській раді, є малоймовірним, що ця фракція доведе питання про недовіру Лукову до логічного законного  вирішення, і  сможе поставити його у порядок денний чергової сесії.

Також, у апараті міської ради непоодинокі випадки, не обгрунтованих зауважень до документів саме ППВО «Батьківщина».

screenshot_2screenshot_7

Дивіться відео з 5 години 32 хвилини.

 

                         ЗАЯВА

фракції ВО «Батьківщина» у Вознесенській міській раді

Шановна громадо!

Шановні колеги — депутати!

 

В середині жовтня у Вознесенську сталася надзвичайна подія,  яка збурила мешканців міста та мала значний резонанс в області. Відтоді ситуація лише накаляється: страждають люди, а міська влада на чолі з мером Віталієм Луковим, демонструє всій країні безвідповідальність і

безгосподарність.

Вже минуло більше трьох тижнів, як наближене до мера Вознесенська пана Лукова підприємство ТДВ «Вознесенськавтотранс», яке в кінці 2017 року, не без його допомоги, виграло конкурс та отримало право перевезення пасажирів практично на всіх маршрутах, раптово, без попередження, припинило обслуговувати пенсіонерів за «карткою вознесенця». В жовтні поточного року бізнес-партнер нашого мера – М.Піпія грубо порушив умови договору, укладеного за результатами конкурсу та висунув ультиматум, чим зробив заручниками своїх особистих інтересів 13-ти  тисяч пенсіонерів міста Вознесенська.

Наш мер-реформатор, замість того щоб негайно втрутитись у ситуацію, погасити конфлікт та захистити інтереси пенсіонерів, самостійно  очолив цей процес та почав шукати винних та захищати М.Піпію.

Не зупинив пана Лукова навіть резонанс, який виник у місцевій та обласній пресі після заяви з цього приводу депутата нашої фракції Ю.Кондратенкова. Більше того, наш мер настільки повірив у свої «новаторські здібності», що на Раді регіонального розвитку 12 листопада, звернувся до Президента України з проханням захистити Вознесенськ від «чорних перевізників». Президент негайно дав доручення голові Миколаївської ОДА Олексію Савченко розібратися.

І сталося те, чого Ви, пане Луков, найменше очікували. В області відреагували миттєво.

Наступного дня з’явилась заява заступника голови Миколаївської ОДА Валентина Гайдаржи про те, що мер Вознесенська «бреше та захищає інтереси одного перевізника і намагається тиснути на конкурентів». А Олексій Савченко, на підтримку якого Ви так розраховували, поставив однозначну оцінку Вашим діям: «Це незаконно і нечесно!».

Це відбулося тому, що Ви ввели в оману Президента та збрехали на всю Україну! Картку вознесенця перевізник перестав використовувати з 25 жовтня. А не 2-3 дні тому, як ви заявили 12 листопада  на Раді регіонального розвитку в м.Києві.

А брехунів у нас не люблять. В народі кажуть: «Бреши не бреши, а правда одна!».

До речі, правда полягає в тому, що Вам пропонували за рахунок субвенції з Державного бюджету придбати чотири львівських електробуса для роботи на пільгових маршрутах. Також Ви відмовились від будівництва сонячної електростанції у місті Вознесенську, хоча на її будівництво вже було виділено  з державного бюджету 30 млн. грн із 68 необхідних. Про це заявив народний депутат Олександр Лівік. Електробуси могли б перевозити людей на електричній енергії по «зеленому тарифу», а не на дорогому та шкідливому для довкілля бензині. Сьогодні вже зросли

ціни на пальне і перевізники країни вимагають збільшити вартість проїзду до 9-10 грн. Як Ви будете захищати людей в такій ситуації? Ви не подумали, що сонячна електростанція – це відновлюване джерело енергії, а електробус – це екологічно чистий вид транспорту. І за цим майбутнє.

Ви позиціонуєте себе як реформатора. А в чому полягають Ваші реформи? Камери відеоспостереження, велодоріжка та «картка вознесенця», якою неможливо скористатися?

Пане мер, Ви настільки спаплюжили своє ім’я та підмочили свою ділову репутацію, що від Вас відхрещуються навіть соратники з президентської партії! Не сподівайтесь, вони не стануть захищати Вас від народного гніву, бо Ви забрехались!

В цьому контексті у фракції ВО «Батьківщина» є питання до організаторів минулорічного псевдоконкурсу: «Як могло статися, що автопідприємства однієї людини – М.Піпія – зайняли абсолютне монопольне становище на ринку автоперевезень в місті? І куди дивились відповідні

контролюючі органи?». Тому, ми звертаємось до Вознесенської місцевої прокуратури з проханням провести перевірку та з’ясувати чи є у діях мера Вознесенська ознаки конфлікту інтересів та чи не призвели його бездіяльність та нехтування службовими обов’язками до порушення

законних прав і інтересів пільгових категорій населення в місті Вознесенську.

І останнє. Пане Луков, люди Вам довірили управління містом не для того, щоб Ви використовували своє службове становище в особистих цілях та  для лобіювання інтересів бізнесу, а не громади!

Не личить керівнику органу місцевого самоврядування у європейській демократичній країні так робити!

А тим паче ховатися у Польщі більше 10-ти днів разом з першим заступником та своїми дружинами , поки в місті з кожним днем зростає соціальна напруга, невдоволення та розчарування у Вас, як  у нашому міському голові.

Шантаж,  брехня  та бездіяльність не пройдуть!

В даній ситуації існує єдине правильне рішення – Ваша добровільна відставка! 

 

Прес-служба Вознесенської міської організації

ВО «Батьківщина» у Вознесенській міській раді

 

Депутатські фракції

Депутатська фракція Вознесенської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка в Миколаївській області

Чорноморець Іван Іванович – голова фракції;

Костєв Олександр Анатолійович – заступник голови;

Чебанов Євгеній Леонідович — член фракції.

Депутатська фракція Вознесенської міської організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Сердега Олег Миколайович – голова фракції;

Кондратєнков Юрій Миколайович – заступник голови;

Коршун Олег Георгійович – секретар;

Матіїв Володимир Михайлович — член фракції.

Депутатська фракція»Опозиційний блок»

Плохотний Олександр Миколайович — голова фракції;

Бабаєв Андрій Михайлович;

Бондар Юрій Степанович;

Кушнір Ніна Василівна;

Наградська Катерина Павлівна;

Онча Олег Михайлович.

7 комментарии

 1. БЫВАЛЫЙ

  Я так розумію, що метою заяви фракції було довести громаді брехню та неспроможність міського голови Лукова В. навести лад в місті не тільки з питань перевезення пенсіонерів , а також запропонувала у зв*язку з цим Лукову самостіцно піти у відставку.Не більше не меньше. А довести питання відставки мера до логічного кінця — питання часу, це очевидно.

 2. Ну хоть одна фракция, о чем-то заявляет, то что творится в городе это вообще полный п………ц
  Жители города с каждого заправленного литра топлива платят 6 грн акцизного сбора, МЕСТНАЯ ВЛАСТЬ где городские дороги?, кроме 2-х «писающих мальчиков» ничего не сделано.
  В голосовании по газу тоже вопрос понятен, провалили его те депутаты которые тесно связаны с властью бизнес интересами.
  Ну вот к примеру возьмем 2-ва обьекта г. Вознесенска, здание исполкома и музей Кибрика, чем они отапливаются? Если на мер позиционирует себя как рыночник (в чем я глубоко сомневаюсь), то нех@й пилить по городу деревья и подключи газ по справедливой цене. То же самое можно сказать о строительстве солнечной станции. Мне бы очень хотелось бы увидеть очередной видеоролик с мером где он будет рассказывать горожанам, что он оформил себе субсидию?
  Теперь моральные аспекты если уже приходит старушка и жалуется на своего ах@евшего «европейского»соседа Сметану, вы просто посмотрите на реакцию мера, ну д@лб@еб конкретный-идите в полицию, а как же ЗУ «Про зверненя громадян», человек к Вам обратился? Вы как руководитель связи, что Вы, что Сметана, даже не назначили служебною проверку по изложенным фактам.
  Посмотрите на обращении матери погибшего бойца АТО?-когда женщина от своей безвыходности приходит на сессию и просит помочь (а в своем интервью на ТНМ, мер заявляет о каких-то положительных традициях в г. Вознесенске в отношении депутатского фонда, как на меня это очень херовая привычка мера и ряд депутатов которые, не поддержали проект создания такого фонда, теперь пускай эти выступающие, которые философствовали о возможных коррупционных рисках пускай расскажут об этом матери которая потеряла сына )
  Поэтому «Батькивщина» в этом вопросе права, когда у одного с перевозчиков начинаются в голове какие-то «осенние обострения», а потом появляется в газете «СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ», а где власть?

 3. прохожий

  И снова про любовь.
  А ДзД опубликует или «Топаз не даст команду»?

 4. Рекрут показывает вопиющую некомпетентность в данном вопросе. Акцизы с топлива отчисляется в тот бюджет где зарегистрировано юр лицо. А теперь скажи где зарегистрированный ВОГ, Укрнафта, Кворум и др. Не неси бред, а то поверят как нашим депутатам.

 5. Уряд затвердив порядок зарахування акцизу з пального до місцевих бюджетів у 2018 році
  28 лютого Уряд прийняв постанову, якою затвердив Порядок зарахування у 2018 році частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування.

  Порядок визначає принцип розподілу частини акцизного податку та механізм його зарахування. Про це повідомила Галина Маркович, координатор напрямку «Місцеві бюджети» проектного офісу секторальної децентралізації.

  Документом затверджено також частки для зарахування акцизного податку до бюджетів місцевого самоврядування у першому півріччі 2018 року у розрізі усіх сільських, селищних та міських бюджетів.

  «Такі частки визначені, виходячи з обсягів реалізованого пального на відповідній території за друге півріччя 2017 року, з урахуванням інформації ДФС», — уточнила експерт.

  У другому півріччі 2018 року частки акцизу з пального визначатимуться з урахуванням даних про обсяг реалізованого пального за перше півріччя 2018 року. Цю інформацію Мінфіну повинна надати ДФС до 10 липня 2018 року.

  «В цьому році бюджети місцевого самоврядування ще не отримували надходжень від акцизу. Казначейство в двотижневий строк з дня набрання чинності Постанови Уряду зобов’язане здійснити розподіл частини акцизного податку, що надійшов з 1 січня 2018 року, і забезпечити його зарахування на рахунки усіх бюджетів органів місцевого самоврядування», — зазначила Галина Маркович.

  Вона додала, що перерахування частини акцизного податку місцевим бюджетам забезпечить їх збалансування та сприятиме своєчасному фінансуванню запланованих видатків.
  Уряд затвердив порядок зарахування акцизу з пального до місцевих бюджетів у 2018 році

  Г.Маркович бюджет акциз

  ЭТО ДЛЯ ТЕХ КТО МОЕТ МАШИНЫ, ПОСТАВЬТЕ КАССОВЫЙ АППАРАТ НА МОЙКЕ, И СЧЕТЧИК НА ВОДУ, А ЗАТЕМ ПОГОВОРИМ О НАЛОГАХ

 6. БЫВАЛЫЙ

  Арчилу-дрочилу сначало необходимо изучить разницу между такими понятиями как акциз, аренда земли и налог, а потом будешь показывать свою «компетентность».

 7. Да хоть на луне,какое это имеет значение?, это примерно тоже самое если водители или органы местной власти будут спрашивать,где Арчил все таки покупает автомобильный шампунь?-компетентный Вы наш не резидент Украины или все таки резидент?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.