Фермерів Миколаївської області запрошують до конкурсу на отримання фінансової підтримки

Регіональна комісія Миколаївського відділення повідомляє, щоУкрдержфонд оголосив проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

Сума коштів, що буде розподілена між фермерськими господарствами Миколаївської області становить 3965,0 тис. грн.

Заявки та документи для участі в конкурсі приймаються регіональною комісією Миколаївського відділення з 18 липня 2017 р. по 16 серпня 2017 р. за адресо: 54034, м. Миколаїв, пр. Миру, 34, кім. 712, телефон: +38 (067) 813-38-18 щодня, крім вихідних, з 9:00 по 17:30 (у п’ятницю – до 16:30).

Фермері запрошують до конкурсу на отримання фінансової підтримки Український державний фонд підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд) повідомляє про початок проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам»

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства крім тих: – які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, – яких визнано банкрутами, – щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, – у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років. Загальна сума коштів, що будуть розподілені, становить 65 млн. гривень.

Довідково: Сума коштів, що буде розподілена між фермерськими господарствами Миколаъвської області становить 3 965,0 тис. грн. Конкурс проводиться в два етапи: 1. Прийом заявок та документів для участі в конкурсі, визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки – проводиться регіональними комісіями Фонду (за адресами регіональних відділень Укрдержфонду). 2. Конкурсний відбір та формування реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки – проводиться конкурсною комісією з питань надання фінансової підтримки в приміщенні Дирекції Укрдержфонду.

Заявки та документи для участі в конкурсі подаються з 18 липня по 16 серпня 2017 року, до регіональних комісій  керівником фермерського господарства особисто або уповноваженою особою. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються. Додаткову інформацію можна отримати у: Дирекції: Адреса: Україна, 01601, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1, кім. 503-511 Телефон: 0660777612 , (044) 223-35-86 E-mail: ukrdergfond@ukr.net в.о. генерального директора – Покришка Олександр Васильович

http://udf.gov.ua/node/693

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*