Екскурсію для громадськості по об’єктах ТОВ «БОС», також проводив Кістечка І.М., якого оф. сайт міста називає «головою правління ПАТ «ВОЗКО»- що вже другий рік як ліквідовано!

Екскурсію для громадськості по об’єктах ТОВ «БОС», також проводив  Кістечка І.М., якого оф. сайт міста називає «головою правління ПАТ «ВОЗКО»- що вже другий рік як ліквідовано!

За інформацією офіційного сайта Вознесенська 27.02. 2017р. відбулась екскурсія по об’єктах ТОВ «БОС», в тому числі за участі, як сказано в повідомленні, «голови правління ПАТ «ВОЗКО» Кістечка І.М.», що викликає подив.

Адже відповідно, до виписки з офіційного реєстру підприємств України (ЄДРПОУ) ПАТ «ВОЗКО» керівником якого був Кістечко І.М., ліквідовано з 31 грудня 2015р.

screenshot_1

Наразі  співзасновниками ТОВ «БОС» є громада міста та ТОВ ««УКРАЇНСЬКА ШКІРОПЕРЕРОБНА КОМПАНІЯ» , керівником останнього підприємства є СІГАЛЕТ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ, кінцевим власником (КОМПАНЯ «КАМЕЛТІА ХОЛДІНГЗ ЛІМІТЕД» ВУЛ. СПІРУ КІПРІАНУ, 84, ІНДЕКС 4004, ЛІМАСОЛ, КІПР) КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК  — ХАРАЛАМБУС ЕЛІАНА.

screenshot_3screenshot_2

Викликає подив, на яких підставах колишній директор підприємства Кістечко І.М., що ліквідовано (ПАТ «ВОЗКО), проводив вказану екскурсію, яке відношення зараз він має до каналізаційної мережи Вознесенська, та чи має він постійний доступ до вказаних мереж стратегічного значення для міста.

Ми також звертаємось, до керівництва міста та ТОВ»БОС» з проханням надати пояснення з цього приводу та запобігти в подальшому, перебуванню на об’єктах каналізаційної мережи, осіб що не мають відношення до каналізації міста.

bos-1bos-3

bos-2bos-4

 

http://voznesensk.org/material/5439

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*