Дотримання верховенства права у сфері надання адміністративних послуг

22 лютого 2017 року відбулось засідання дорадчого комітету з реалізації проекту при Вознесенській міській раді за підтримки проекту Академії Фольке Бернадотта «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні». Дорадчий комітет було сформовано із профільних працівників міської ради, представників громадського сектору та експертного середовища. На засіданні цього комітету були присутні: спеціаліст проекту Академії Фольке Бернадотта, директор та спеціаліст з верховенства права Соціологічної агенції «Фама», експерт Асоціації малих міст України, члени дорадчого комітету.

Під час засідання засідання відбулись:

— презентація Плану дій щодо посилення верховенства права у взаємодії органів місцевого самоврядування із мешканцями у сфері реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

— презентація гендерного паспорту м. Вознесенськ та визначені загальні рекомендації щодо його реалізації.

Керуючий справами Виконавчого комітету Вознесенської міської ради – Васильєва І.Г. ознайомила присутніх з Планом дій, розробленого за результатами оцінки дотримання верховенства права у наданні адміністративних послуг у м. Вознесенську.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Після обговорення було визначено перший рівень пріоритетності виконання Плану дій, який буде затверджено розпорядженням міського голови, та визначено відповідальних осіб за виконання заходів. Для реалізації кроків першого рівня пріоритетності відведено шість місяців з моменту прийняття розпорядження міського голови. План дій покликаний розкрити потенціал та стимулювати до підвищення рівня верховенства права в Вознесенській міській раді, відповідно з рівнем задоволеності мешканців міста наданням адміністративних послуг.

????????????????????????????????????

http://voznesensk.org/material/5408

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*