Дорошівська ОТГ розвиває проекти для успіху громади

Проектні заявки Дорошівської ОТГ.

 На початку лютого 2018 року в Миколаївській обласній державній адміністрації відбулося засідання фокус-груп то затвердженню проектних заявок до Плану заходів з реалізації у 2018 — 2020 роках  Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року. Дорошівська ОТГ подала п’ять ідей проектів, які можуть бути реалізовані на території громади за підтримки державного та обласного бюджетів.

Всі проектні заявки були підтримані учасниками засідання та керівництвом області на чолі з заступником голови облдержадміністрації з питань фінансів, економічного розвитку, децентралізації Кушнір Олександром Валентиновичем. Проектні заявки які подала Дорошівська ОТГ:

  • Будівництво нової сучасної будівлі ДНЗ «Малятко»;
  • Придбання трактора з навісним обладнанням для потреб громади;
  • Проведення 100% освітлення вулиць села Білоусівка та села Дорошівка;
  • Будівництво  свердловини на території амбулаторії в селі Дорошівка;
  • Створеня сільськогосподарського обслуговуючого кооператива (СОК) з тепличним господарством та пунктом до продажної обробки овочевої продукції.

До речі, Дорошівська ОТГ єдина в області, яка подала проектну заявку на будівництво нового приміщення ДНЗ , а не реконструкцію старого. Це викликало в комісії радість та похвалу в адресу ОТГ. Також ми єдині в області, хто в своїх проектних заявках врахував гідрант для пожежних машин. У нас гідрант запланований в проекті будівництва свердловини біля амбулаторії.

Особлива подяка начальнику орг.відділу сільської ради Грищенко Тамарі Василівні, яка була присутня на засіданні комісії і відстоювала право на життя кожного проекту.

http://doroshivska-gromada.gov.ua/news/17-04-32-20-02-2018/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*