Не пропусти

Домовленість про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, укладеної на 2016 — 2017 роки

domovlenist

Відповідно до листа Мінсоцполітики від 12.10.2017 року №20143/0/2-17/27 інформуємо, що 10.10.2017 року підписано Домовленість щодо внесення змін до п.2.4 Генеральної угоди.

ДОМОВЛЕНІСТЬ керівників сторони органів виконавчої влади, профспілкової сторони та сторони роботодавців Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, укладеної на 2016 — 2017 роки

З метою виконання в повному обсязі пункту 2.4 Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, укладеної на 2016 — 2017 роки (далі  Генеральна угода), за результатами проведених переговорів та консультацій сторони дійшли згоди:

1. Внести до п. 2.4 Генеральної угоди зміни, виклавши його в такій редакції:

«2.4. У 2017 році на підприємствах, в організаціях небюджетної сфери всіх форм власності тарифна ставка робітника I розряду встановлюється у розмірі:

 визначеному відповідною галузевою, територіальною угодою, колективним договором;

 для галузей, в яких не укладено галузеві угоди або положення укладених угод (згідно з реєстром, розміщеним на сайті Міністерства соціальної політики) не регулюють розмір тарифної ставки робітника I розряду,  на рівні, що не менше як на 10 % перевищує визначений Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» прожитковий мінімум для працездатної особи.».

2. Продовжити консультації, переговори щодо внесення змін до тексту Генеральної угоди з метою актуалізації її положень.

3. Рекомендувати сторонам соціального діалогу на галузевому та локальному рівнях забезпечити виконання п. 2.4 Генеральної угоди з урахуванням внесених цією домовленістю змін.

4. Ця домовленість є невід’ємним додатком до Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, укладеної на 2016 — 2017 роки, та набирає чинності 3 1 листопада 2017 року.

Управління соціального захисту населення

Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/material/6572

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*