До Вознесенська завітала делегація з міста Марганець

5 лютого місто Вознесенськ з робочим візитом відвідала делегація з міста Марганець, що на Дніпропетровщині, на чолі з заступником міського голови Андрієм Приймаком.

Метою візиту є результат запровадження у нашому місті «Картки вознесенця» та набуття відповідного досвіду, аби ввести в дію «картку» на території Марганця.

Гості дуже зацікавлені у впровадженні подібної інновації на території своєї громади, але попереду у марганчан багато роботи, адже місто не має жодних напрацювань.

Наприклад, для модулю «Медицина» потрібна електронна система медичного обліку, на яку Вознесенськ витратив близько 7 років. Це потрібно для того, аби персоніфікувати «картку» з якою потім мешканці звертаються до медичного закладу. У гостів же ця система лише планується до формування.

Ще Андрія Приймака цікавив модуль «Транспорт», завдяки якому пільгова категорія населення Вознесенська має знижку у міському транспорті.

Віталій Луков ознайомив гостей з основними перевагами проекту, озвучив його вартість та запросив делегацію на презентацію роботи складових «картки» безпосередньо на місцях. Тож гості відвідали КУ «Вознесенська центральна районна лікарня» та проїхались на маршрутному таксі № 22 «Ринок-Лікарня», де встановлено апаратуру для зчитування «Картки вознесенця».

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6969

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*