До відповідальності притягнуто колишнього заступника керівника Вознесенської виправної колонії за порушення вимог фінансового контролю

Протидія порушенням фінансового контролю залишається одним з пріоритетних напрямків діяльності спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції  і у поточному році.
09098

Зокрема, 10 січня 2018 року, постановою Вознесенського міськрайонного суду визнано винним та притягнуто до відповідальності у вигляді штрафу 1700 грн вже колишнього заступника начальника Вознесенської виправної колонії №72, який вчинив адміністративне правопорушення,  пов’язане з корупцією,  передбачене ч.2 ст.172-6 КУпАП (неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані).

Так, за матеріалами перевірки, проведеної Вознесенською місцевою прокуратурою, встановлено, що вказана службова особа, будучи суб’єктом декларування, у березні 2017 року придбала та набула право власності на  квартиру вартістю 174 тис. грн. Між тим, у порушення вимог статті 52 Закону України «Про запобігання корупції», про суттєві зміни у майновому вказана особа не повідомила Національне агентство з питань запобігання корупції.

З огляду на вказане, нагадуємо, що з 1 січня 2018 року суб’єкти декларування зобов’язані письмово у 10-денний строк повідомляти Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані у разі   отримання ними доходу чи придбання майна на суму у розмірі 88100 гривень та більше.

Загалом, вже з початку цього року правоохоронними органами Миколаївщини до суду скеровано 5 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані  з корупцією.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Мова йде про  Василя Пірога.

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*