ДО ВІДОМА ОРЕНДАРІВ РИБОГОСПОДАРСЬКИХ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ!

Вознесенське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє наступне, з метою посилення контролю за ветеринарно-санітарним та епізоотичним благополуччям водойм Вознесенського  району різних форм власності, що займаються вирощуванням товарної риби, а також на підставі ст.1 Закону України «Про аквакультуру», ст.2 Закону України «При рибу, інші водні живі ресурси та харчову продукцію з них», наказу Держветфітослужби України від 07.03.2014 року №370 «Про ветеринарно-санітарну оцінку стану рибоводних господарств різних форм власності», на виконання розпорядження Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 25 квітня 2005 р. №60 «Про дослідження риби вітчизняного виробництва» та з метою посилення контролю та нагляду за дослідженням риби та інших гідробіонтів, виловлених у внутрішніх водоймах, річках, водосховищах, у тому числі прибережної акваторії Чорного моря, для забезпечення стійкого епізоотичного благополуччя Вам необхідно:

—     Забезпечити обстеження епізоотичного стану водойми не менше двох разів на рік (весна, осінь), з обов’язковим контрольним обловом риби та відбором зразків риби та води для дослідження в Вознесенській районній державній лабораторії ветеринарної медицини з послідуючою видачею ветеринарного свідоцтва Ф№1 на водойму.

—  Дослідження кожного виду живої риби проводити не рідше двох разів на рік (хтіопатологічні і бактеріологічні – в Вознесенській РДЛВМ, хіміко-токсикологічні і радіологічні – в Миколаївській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби.

Відповідно до пункту 1 ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі по тексту Закон), оператори ринку (суб’єкти господарювання), які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів. Згідно підпункту 63 пункту 1 статті 1 Закону первинне виробництво – виробництво та вирощування продукції, у тому числі  рибальство.

За невиконання вижчезазначених вимог передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу відповідно до чинного законодавства.

З питань реєстрації потужностей звертатись до Вознесенського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою місто Вознесенськ, вул. Зої Космодем’янської, 2, контактні телефони: 4-26-73, 4-01-00.

Вознесенське міжрайонне управління

Головного управління Держпродспоживслужби

в Миколаївській області

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=42628

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*