Не пропусти

До уваги осіб з інвалідністю, які потребують протезно-ортопедичних виробів

bez-nazvaniya

14 та 15 листопада 2017 року у місті Вознесенськ за адресою вул. Михайлівська (Щорса), 3 працюватимуть представники медико-технічних бригад Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.

Запрошуємо осіб з інвалідністю, батьків дітей з інвалідністю та дітей віком до 18 років, які потребують протезно-ортопедичних виробів, оформити направлення на безкоштовне замовлення та виготовлення протезів, ортезів, ортопедичного взуття та інших ортопедичних виробів в управлінні соціального захисту населення Вознесенської районної державної адміністрації за адресою м. Вознесенськ, вул. Центральна (Синякова), 27, каб.№ 9. тел. 4-48-45.

Також повідомляємо, що поза графіком роботи виїзних МТБ проводиться обслуговування інвалідів (на дому за місцем проживання), які потребують протезування нижніх кінцівок і за станом здоров’я не можуть доїхати до підприємства самостійно.

Для цього особі, що потребує протезування, необхідно отримати направлення в управлінні соціального захисту населення Вознесенської районної державної адміністрації та звернутися до медичного відділу Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства:

контактні телефони:  (0512)-22-01-88;  (0512)-53-30-33

(095)-174-71-91;  (068)-820-97-91

Управління соціального захисту населення Вознесенської районної державної адміністрації

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=41250

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*