ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА ВОЗНЕСЕНСЬКА!

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА ВОЗНЕСЕНСЬКА!

Адміністрація комунального підприємства «Санітарна очистка міста» повідомляє, що на підставі рішення виконавчого комітету Вознесенської міської ради № 155 від 12 травня 2017 року, яке набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення (17.05.2017 року), змінена норма накопичення твердих побутових відходів (сміття) по місту Вознесенську.

З 17 травня 2017 року, враховуючи нові норми накопичення ТПВ (сміття) на 1 особу в рік, оплата для мешканців мікрорайонів міста складає:

 13,58 грн. з 1-ї особи в місяць для мешканців впорядкованих багатоповерхових будинків при нормі накопичення 2,702 м3 в рік твердих побутових відходів на 1 людину;

 15,25 грн. з 1-ї особи в місяць для мешканців індивідуальних приватних будинків ( центр, Лагеря, Болгарка) при нормі накопичення 3,033 м3 в рік твердих побутових відходів на 1 людину;

 17,16 грн. з 1-ї особи в місяць для мешканців індивідуальних приватних будинків (Натягайловка, Зелений Гай, Пряме) при нормі накопичення 3,414 м3 в рік твердих побутових відходів на 1 людину.

З повагою,

адміністрація КП «Санітарна очистка міста»

http://voz.gov.ua/material/5798

1 комментарий

  1. На підставі чого було зроблено розділення тарифів по районах міста, в той час коли розрахунок тарифів на вивезення твердих побутових відходів для приватного сектору проводився в залежності від розміру присадибної ділянки. Якщо так, то добавте землі тим в кого не достає і заберіть в тих в кого забагато. А може у нас в місті не ведеться облік землі?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*