Не пропусти

До уваги голів об’єднаних громад Вознесенського району

До уваги голів об’єднаних громад Вознесенського району.

Гранти для ОТГ на проекти з енергоефективності.

screenshot_1

Програма «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом і надає підтримку українському уряду в здійсненні важливої реформи децентралізації в Україні в рамках окремого доручення проекту «Реформа в сфері енергоефективності України», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, запрошує об’єднані територіальні громади (ОТГ), подавати заявки на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності на своїх територіях.

До участі в конкурсі запрошуються виключно об’єднані територіальні громади (ОТГ), в яких проведено вибори та існує відповідний протокол виборчої комісії.

Детально про конкурс

Максимальна сума гранту — 140 000 грн.

Очікуваний період надання грантової підтримки: вересень – листопад 2017р.

Передбачається надання 15 грантів по Україні.

Кожний заявник (учасник) може отримати тільки один грант.

Дедлайн подання заявок — 5 вересня 2017 року (вони мають бути отримані не пізніше 17-00)

Заявки можна подавати електронною поштою або кур’єром на адресу адміністратора Конкурсу у відповідній області:  адміністрування грантів у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Херсонській областях забезпечує Луганське Регіональне відділення Асоціації міст України зареєстроване за адресою м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 22, оф. 302, boyko.amu@gmail.com, телефон для довідок 050-281-45-68; Завантажити Заявку (у форматі Word) http://www.auc.org.ua/novyna/granty-dlya-otg-na-proekty-z-energoefektyvnosti

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*