Не пропусти

До бібліотеки – на математичний урок!

 

Ще декілька днів, і це літо, якого так чекали діти, закінчиться. І знову – до школи!

Так, літо пройшло. Але є що згадувати, обговорювати з друзями. Для Комунального закладу «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» літо – це завжди пора активізації усіх форм індивідуальної та масової роботи з читачами-дітьми, можливість ближче пізнати їх. Бібліотеки міста надають можливість корисно і приємно провести свій вільний час дітям впродовж літніх канікул.

Цього літа було також цікаво. Багато різноманітних заходів для дітей по організації змістовного дозвілля вже проведено: програма пізнавально-розважальних заходів бібліодворику дитячої бібліотеки, літературні, тематичні пре6зентації та виставки, коментовані перегляди періодичних видань для дітей, конкурси, вікторини, ігри-мандрівки, години задушевної розмови, спілкування, спеціальні перегляди для дітей «Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріте», тематичні флешмоби та багато інших літніх форм роботи. Наші юні вознесенці завжди активні та творчі, але влітку — це ще ті фантазери!!! Тихо та спокійно влітку в бібліотеках не буває: разом з бібліотекарями діти, отримуючи позитивні емоції, зустрічаються з літературними героями, покращують навички спілкування, розвивають свої інтелектуальні та творчі здібності, поповнюють багаж необхідних знань, знайомляться з новими друзями.

Але скоро до школи – саме тому бібліотеки пропонують дітям цікаві бібліотечні уроки з шкільних предметів та проводять заходи в рамках шкільної програми літнього читання. Весело, цікаво та, як завжди, із користю ми мандруємо в бібліотеках сторінками шкільних предметів. І подорожувати не завжди легко та просто, та інколи, навіть, смішно, бо забули за літо багато. Завдання та запитання бувають такими оригінальними та інколи несподіваними – є над чим задуматись, а згадувати потрібно, бо 1 вересня — скоро! Ось, наприклад, бібліотечний урок з математики. в бібліотеці № 4 північного житлового масиву. Разом з бібліотекарем Дубовою Оленою Анатоліївною діти лічили, складали числа, перевіряли свої знання з таблички множення та ділення. Тематика таких незвичних уроків змінюється: згадуємо базові навички читання, усного мовлення, грамотності та вміння запам’ятовувати текстові уривки, розв’язувати завдання на логіку і кмітливість. Такі бібліотечні заняття дітям подобаються. Цікаво згадувати шкільні дисципліни, поєднуючи з грою, малюванням, музикою. У бібліотеці математика стає веселою, логічні ігри та ігри на розвиток уяви, пам’яті та уваги — цікавими та корисними.

Бібліотеки міста мають широкі можливості для того, щоб зробити дозвілля дітей не тільки приємним і цікавим, а й змістовним та корисним.

То ж скоріш до бібліотеки! У нас цікаво – ви отримаєте позитивні емоції від зустрічі з літературними героями, навчитесь спілкуватись з новими друзями, поповните багаж необхідних знань ,а в останні дні шкільних канікул — підготуєтесь до школи.

КЗ «Бібліотечна мережа м.Вознесенська»

http://voz.gov.ua/material/6230

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*