Дні донора в Вознесенському районі

image-2

Щороку в Вознесенському районі проводиться день донора крові — особливий день. Цілями цієї події є підвищення обізнаності про необхідність безпечної крові та її продуктів і, звичайно ж, вираз подяки донорам, що добровільно і безоплатно надають свою кров для порятунку людських життів.

Донорство крові або її компонентів є нескладною безпечною медичною процедурою, яка виконується в Україні на сучасному обладнанні, надає донорам можливість безкоштовно пройти медичне та лабораторне обстеження, отримати певні пільги і найголовніше — отримати величезне моральне задоволення від того, що своїм вчинком він, можливо, врятував чиєсь життя.

Якщо здавати кров регулярно, то це може стати профілактикою захворювань імунної системи. Йдеться про такі накопичувальні захворювання, викликані проблемами з обміном речовин — це подагра, атеросклероз, а також порушення роботи підшлункової залози, шлунка, печінки та ін.

В 2017 році у Вознесенському районі в заході присвяченому дню донора прийняло участь 136 осіб з сіл Яструбинове, Воронівка, Дорошівка, Трикрати, Актове та селище Олександрівка.

Адміністрація КЗ «ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ РЦ ПМСД» висловлюють щиру подяку медичним працівникам закладів охорони здоров’я Вознесенського району за організацію заходу. А також донорам які взяли активну участь і є прикладом для інших людей.

Головний лікар КЗ «ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ РЦ ПМСД» Жарська Г.А.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=42090

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*