ДФС Миколаївщини проведено виїзну семінар-нараду з головами сільських рад Вознесенського району

20.02.2018

У рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році, розширення бази оподаткування та збільшення надходжень до місцевих бюджетів, 20 лютого, у приміщенні Вознесенської райдержадміністрації проведено семінар-нараду з головами об’єднаних територіальних громад та головами сільських рад Вознесенського району.

Присутній на семінарі-нараді заступник начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Дмитро Прокоф’єв зазначив, що фіскальною службою Миколаївщини налагоджено ефективну взаємодію з органами державної влади та місцевого самоврядування щодо економічного зростання територіальних громад. Важливою складовою цього завдання є активізація залучення громадян до процесів формування державного і місцевих бюджетів та моніторингу публічних фінансів.

Під час проведення семінару-наради фахівці Головного управління ДФС  у Миколаївській області проінформували представників місцевого самоврядування про порядок декларування доходів, отриманих громадянами у 2017 році.

Також, у ході семінару-наради розглянуто питання щодо нарахування та сплати у 2018 році земельного податку та орендної плати за землю. Начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Решетник зазначив, що з метою проведення достовірного нарахування плати за землю, органами ДФС Миколаївщини проводиться активна робота щодо проведення звірок по землевласникам, землекористувачам, орендарям щодо наявної площі земельних ділянок та використання пільг.

На завершення заходу, учасники отримали вичерпні відповіді на запитання щодо порядку нарахування та сплати податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, плати за землю, єдиного соціального внеску, податку на доходи фізичних осіб.

http://mk.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/327795.html

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*