Не пропусти

Держаудит служба України надала пропозиції міській владі про недоцільність існування ТОВ «БОС» ( в теперішньому вигляді), громада має вийти з числа засновників ТОВ «БОС», адже це призводить до штучного подорожчання послуг з водовідведення.

Саме такі пропозиції містяться в аудиторському звіті Держаудит служби України про виконання бюджету міською радою за три останні роки (дивись нижче).

Надалі звіт буде опубліковано повністю.

Держаудит служба України, підтвердила правильність висновків відомого активіста з Вознесенська Міши Вознесенського, щодо доцільності виходу громади міста  з числа засновників ТОВ «БОС».

Міша Вознесенській протягом останніх двох років постійно наголошував, що існування такого посередника, як ТОВ «БОС» ( у існуючому вигляді), ПРИЗВОДИТЬ ДО ШТУЧНОГО ПОДОРОЖЧАННЯ ПОСЛУГ ВОДОПОСТАЧАННЯ та ВОДОВІДВЕДЕННЯ.

Держаудит служба України вказала на певну некомпетентність, у цьому питанні відповідальних працівників міської влади.

Однак, напрошується питання чи це просто некомпетентність, або ж чи намагання лобіювати інтереси певних приватних фірм.

Про, що ІАП «Вознесенськ онлайн» повідомляв:

screenshot_20

http://voznesenskonline.com.ua/yuridichniy-likbez-dlya-vikonkomu-abo-chomu-miska-vlada-lobiyuye-interesi-pevnih-firm-pri-orendi-komunalnogo-mayna/

Ми поцікавились, думкою з цього приводу у активіста Міши Вознесенського:

Неодноразова наголошував, що існування такої «мутної» схеми посередництва при наданні послуг водовідведення, за участю ТОВ «БОС» , призводить до штучного зростання ціни вказаних послуг для вознесенців.

Мені прикро, що два роки на мою конструктивну критику не звертали уваги, і що лише київські аудитори, вказали на очевидні речи, від яких міська влада відмахувалась, а відомі активісти такі як Віктор Івахненко, також не збагнули суть проблеми до кінця.

Є такий вислов : «Якщо Ви не цікавитесь політикою, то вона зацікавиться вами», ПОЛІТИКА ЗАЦІКАВИЛОСЬ МНОЮ, бездумним підняттям тарифів….

У випадку не виходу громади з «мутних» схем та з числа засновників ТОВ «БОС», я просто змушений буду балотуватись на посаду міського голови Вознесенська, на найближчих виборах.

«Вода у Вознесенську буде безкоштовною, як це було у Дубліні та  є у інших містах, я знаю як це зробити. Це запорука і фундамент успіху громади. Це одна з точок росту економіки Вознесенська.»  — Міша Вознесенській

 

screenshot_21screenshot_28

screenshot_19

screenshot_22screenshot_23

screenshot_24screenshot_25

 

screenshot_26screenshot_27

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*