Не пропусти

Депутати зробили перерву у спільному засіданні постійних комісій, не дійшовши згоди щодо реструктуризації боргу та списання пені ТОВ «БОС»

Депутати зробили перерву у спільному засіданні постійних комісій, не дійшовши згоди щодо реструктуризації боргу та списання пені ТОВ «БОС».

Майже 2 години депутати міської ради, представники ТОВ «УШК» та ТОВ «БОС», працівники Управління комунальної власності та фінансового управління розглядали питання реструктуризації боргу та списання пені ТОВ «БОС» для подальшого прийняття відповідного рішення на позачерговій сесії 31 травня 2017 року. Але спільного рішення так і не прийняли.

zasidannya-komisiy-po-bosu-29-05-2017-003zasidannya-komisiy-po-bosu-29-05-2017-008

Підготовлений юристами ТОВ «УШК» проект договору щодо надання в оренду комунального майна міста був критично оцінений посадовцями вищезазначених управлінь. В свою чергу керівник ТОВ «УШК» Кістечко І.М. зажадав від посадовців міської влади їхні пропозиції чи альтернативний проект рішення. Голова постійної комісії з питань депутатської діяльності , законності, правопорядку та зв’язків з громадськістю Кондратєнков Ю.М., помічник депутата міської ради Івахненко В.М. констатували той факт, що ні міський голова Луков В.Д., ні заступник міського голови Сметана Ю.О., якому

( за словами секретаря міської ради Торжинської Л.М. було протокольно доручено організувати розгляд цього питання протягом 10-ти днів) нічого не зробили за цей час.

zasidannya-komisiy-po-bosu-29-05-2017-0062

У кожної із сторін було своє бачення дотримання вимог законодавства, прав засновників на внесення змін до Типового договору про оренду, щодо кримінальної відповідальності за прийняття рішення щодо реструктуризації боргу та списання пені ТОВ «БОС».

13

Після бурхливого обговорення, яке продовжувалося ще і після засідання комісій, було прийнято рішення:

— доручити представникам влади та ТОВ «УШК», ТОВ «БОС» виробити спільний проект рішення на позачергову сесію з врахуванням юридичних і фінансових аспектів;( зібратися о 14.00 29 травня 2017року в кабінеті секретаря міської ради)

— розглянути цей проект 31 травня 2017 року о 8.00 на спільному засіданні двох комісій і прийняти рішення про включення чи не включення питання щодо реструктуризації боргу та списання пені ТОВ «БОС» в порядок денний позачергової сесії, яка розпочне роботу 31 травня о 9.00.

Тетяна Зелінська, помічник депутата міської ради

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*